MaviTurBurada.Com Haberler
Ekonomik Yat Kiralama Seçenekleri

Ekonomik Yat Kiralama Seçenekleri

Ekonomik yat kiralama ile sizlere en uygun şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. En küçüğü 17 metreden başlayan çeşitli yatlarımızda sizleri misafir etmekten çok mutlu oluruz. Sizlere yat kiralama olarak senelerin bize kattığı tecrübe ve kalite ile en uygun hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Her kabinde son derece konforlu duş ve ev tipi wc imkanı vardır. Sıcak yaz günlerinde konforlu konaklama için kabinlerimiz klimalıdır.

Yat kiralama sektöründe sizlere en uygun fiyata en güzel yatlarımızı kiralamaktayız. Yatlarımız ile denizin maviliklerine kendinizi atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplanıp hayatın stresini atmak için denizin ortasında sessizliğin içinde balık tutabilirsiniz. Yatlarımız sizler için uygun şekilde tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle özel günleriniz de denizin ortasında muhteşem bir parti verebilirsiniz.

Sizler için yatlarımızda profesyonel mürettebatlarımız vardır. Sizlerin isteği doğrultusunda yardımcı olmak için servis, yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonu için tatiliniz boyunca size eşlik edecektir. Yatlarımızda salonda ve arka oturma grubunda yeme ve içme alanlarında dinlenebilirsiniz. Dvd, tv ile film keyfi yapabilirsiniz. Gece gündüz yüksek ses kalitesine sahip ses sistemleri ile müzik dinleyip eğlenebilirsiniz. Konforlu ve kaliteli hizmetin yanı sıra denizde derinleri keşfedebileceğiniz şnorkel ekipmanlarıyla size mutlu bir mavi tur sunacaktır.

Ekonomik yat kiralama ile sizlere piyasadaki en uygun fiyatları sunuyoruz. Yat kiralama konusunda uzmanlığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Erken rezervasyonlarda mükemmel indirimlerden yararlanmak için bizimle site üzerinden ve müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken kategori bölümünden ekonomik yat kiralama sekmesini seçip isteğinize ve zevkinize en uygun yatı şeçmek. Bizleri tercih ettiğiniz şimdiden çok teşekkür ederiz.