MaviTurBurada.Com Haberler
Gulet Mavi Yolculuk

Gulet Mavi Yolculuk

Özellikle son birkaç yıldır yerli ve yabancı turistlerin favori tatil planları arasında yer almayı başaran gulet mavi yolculuk; Ege ve Akdeniz sularında gerçekleşen fantastik bir tekne gezisini tanımlamak amacıyla kullanılan bir kelime! Lakin gulet mavi yolculuk kelimesi; sandığınızdan çok daha fazla anlam ifade ediyor.

Ege ve Akdeniz’in koy, körfez ve adalarının serinletici sularında yüzmenin de ötesinde bir tatili içeren gulet mavi yolculuk; geziniz sırasında rotanızda yer alan ada, antik kent, tarihi bina vb. oldukça önemli olan mekanlara doğru düzenlenen çok yönlü ve bol aktiviteli bir seyahati kapsıyor.

Gulet Mavi Yolculuk Nedir?

En genel tanımıyla gulet mavi yolculuk; Egeli ya da Akdenizli gemi ustaları tarafından büyük bir işçilik sonrasında özel olarak imal edilen gulet teknelerde gerçekleşen deniz seyahatidir.

Bu seyahat esnasında guletteki kabinlerde konaklayabilir; durmak bilmeden Ege ve Akdeniz’in kaptanınız ya da sizin isteğiniz doğrultusunda kaptan tarafından seçilen en güzel koy, körfez ve diğer doğal güzelliklerine uğrayabilirsiniz.

Yeme, içme, barınma ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabileceğiniz gulet mavi yolculuk esnasında 5 10 ya da daha fazla kişilik arkadaş ya da aile gurubunuzla guletin tamamını ya da sadece kendinize özel bir kabin kiralayabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’in el değmemiş güzelliklerini keşfetmek, doğanın sesine kulak vermek için daha fazla beklemeyin; oldukça ekonomik olan gulet mavi yolculuk kiralama fiyatlarını kaçırmayın!