MaviTurBurada.Com Haberler
Günlük Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama

Uzun zamandır içinize dert olan ve mükemmel geçmesini dilediğiniz mezuniyet partinize çok az bir süre mi kaldı? Ya da sevgilinizle nişanlanacağınız günü iple çekiyor da olabilirsiniz.  Sevgilinizin doğum gününe sayılı günler kalmış da olabilir. Peki, doğum günü, mezuniyet partisi ya da güzel bir akşam yemeği vb. hangi amaçla olursa olsun günlük yat kiralama fırsatlarından yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Saatlik yat kiralayabileceğiniz gibi 1 gece konaklamayı ve akşam yemeğini de içeren gezi amaçlı günlük yat kiralama fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Günlük Yat kiralama konusunda sizlere hizmet veren firmamız ister kısa dönem ister uzun dönem yat kiralama konusunda uzman bir ekip ve yüzlerce yat kiralama seçeneği ile faaliyet göstermektedir. Uzun dönem yat kiralamak için zamanınız yok ise mavi tur seçeneklerimizi değerlendirebilir günlük yat kiralama yapabilirsiniz. 

En popüler yat kiralama noktalarımızdan biri olan Marmaris Yat Kiralama noktamız ile sizde kendinizi denizin özgürlüklerine bırakabilirsiniz. Yat kiralama en güzel tatil türlerinden bir tanesi olarak günden güne daha popüler hale gelmeye başladı. Artık tatil anlayışı doğa ile baş başa kalabalık ve koşturmaca olmadan geçirilen güzel zamanlar olarak insanların akıllarında yer ediyor. 

Günlük yat kiralama en popüler seçeneklerden bir tanesi. Sevdikleriniz ile beraber denizlere açılmak belki tekne balıkçılığı yapmak veya beğendiğiniz koylarda durup yüzmek oldukça dinlendirici ve keyifli oluyor. Bunun tadını çıkarmak için tek yapmanız gereken www.maviturburada.com sitemiz üzerinde yer alan yüzlerce yat kiralama seçeneği arasından birini seçmek olacaktır. www.maviturburada.com olarak yat kiralama fiyatları konusunda da sizlere en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan uzmanlarımız tarafından sizlere en kaliteli hizmeti sunmak bizim önceliğimizdir. 

Sezona göre yat kiralama fiyatları değişiklik gösterse de bünyemizde yer alan seçenekler için her zaman en iyi fiyatları alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemizde yer alan yat kiralama seçenekleri ile ilgili telif almak için yat sayfalarında bulunan teklif al seçeneğini kullanabileceğiniz gibi doğrudan müşteri temsilcimizi de arayarak bilgi alabilirsiniz. Yat kiralama yaparken alacağınız hizmeti bilmek önemlidir. Aynı fiyat içinde eksik hizmet almamak için bizi tercih ederek kendiniz için en doğru olanı yapabilirsiniz. 

Kendi bünyemizde bulunan yatlarımız ve devamlı çalışan ekibimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için maviturburada.com olarak çalışmaya devam ediyoruz. Tekne içi hizmetlerimiz ile rakiplerimize fark atmanın haklı gururunu yaşıyoruz

Günlük Gulet Kiralama Fiyatları Nasıl?

Günlük Gulet kiralamak istediğinizde kaç saatliğine yatı kiraladığız, kiraladığınız yatın lükslük durumu ve rotaları devreye giriyor. Yani yatta düzenlemek istediğiniz organizasyona göre fiyatlar da değişiklik gösteriyor. İşin içine size özel yemek menüsü, kokteyl, alkollü içecekler girdiğinde fiyatlar biraz daha yükselebiliyor.

Yatın süslenmesini talep ettiğinizde ise ekstra bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Hangi rotalara uğrayacağınız yani kıyıdan fazla uzaklaşıp uzaklaşmayacağınız; kaç saatliğine yat kiraladığınıza göre kaptanlar tarafından belirleniyor.

Uzun süre hafızalarınızda kalacak, özel bir gün yaşamayı planlıyorsanız; sizler de günlük yat kiralama fiyatları ve sunulan hizmetler hakkında bilgi alabilir; hemen yat kiralayabilirsiniz.