MaviTurBurada.Com Haberler
Hayatımız Gulet...

Geleneksel Türk Guleti çok yetenekli ustalar tarafından hazırlanmış ahşaptan oluşan el yapımı bir gemidir. Ayrıca motor denizcileri tarafından bilinir, Guletler kıyıya yakın gezilerde olduğu kadar uzun deniz seyahatlerinde de oldukça rahat ve idealdir. Guletlerin kökeni Türkiye de Bodrum bölgesine kadar izi sürülebilir fakat Pazar marketinin büyümesi inşalarına Bozburun, Marmaris, Fethiye ve İstanbul’ da başlatılmasına neden oldu. Yüksek kaliteli ve tik ağacı, maun ve iroko gibi dayanıklı ahşaplar esas güzel ve sağlam Guletler oluşturmak için kullanılır.

Geleneksel Türk Guletleri’ nin tasarımı gerçekten yıllar boyunca gelişti ve günümüzün modern Guleti 11-55 metre (36-180 feet) arasında değişebilen konforlu ve lüks bir mavi yolculuk yatıdır. Gulet uzunluğu yolcu kapasitesi ile orantılıdır. Guletler gemide yolculara maksimum konfor ve olanak sunmak için harika bir zevk ve tarz ile döşenmiştir. Guletteki her standart kamara, kamara penceresi, dolap, ayna, klima sistemi, süit duş ve tuvalete sahiptir. Ana kamaralar koltuk takımları, komodin, çalışma masası ve misafirlerimizi şımartmak için jakuzi veya hidra masajlı duş ile güzelce döşenmiştir. Mürettebat için ayrı kamaralar bulunmaktadır.

Güverte alanı, son derece geniş ve en iyi yelken ekipmanları, güneş yatakları ve yastıkları donatılmıştır böylece yolcularımız denizde muhteşem bir tatilin keyfini çıkarabileceklerdir! Konuklar, ister güneşin tadını çıkarmak istesin, isterse su sporu ekipmanlarıyla denizin eglenceli keyfini yaşamak istesin, Ayrıca yolcular arka kısımda geleneksel olarak döşenmiş geniş bir alanda dinlenebilir veya ferah bir alanı olan yemek salonunda yemek zevkini yaşayabilir veya tam donanımlı mutfak kısmında yemek zevkini tadabilirsiniz.

Gulet kiralayarak aileniz ve yakın dostlarınızla denizde lüks özel bir tatilin keyfini çıkarın. Guletlerimiz ekonomik, lüks veya Vip Gulet arasından bütçenize uygun olan hangisini kiralarsanız kiralayın, unutulmaz bir tatil deneyimini bir kez daha yaşayabilmenin heyecanıyla tekrar gelebilmek için sabırsızlanacaksınız!

Sizin tek yapmanız gereken beğendiğiniz yatları seçmek ve bize ne zaman nereden ve kaç kişilik bir yat kiralama hizmeti almak istediğinizi bildirmek olacaktır. Yat kiralama konusunda uzman ekibimiz sizin için her türlü ayarlama ve organize işlemini tamamlayarak sizin sevdikleriniz ile güzel bir tatil geçirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.