MaviTurBurada.Com Haberler
Marmaris Tekne Kiralama

Marmaris tekne kiralama için çok güzel bir liman şehri marmaris den kiraladaığınız  yatlar ile ister günlük marmaris civarı koyları gezebilir  ister haftalık kiralayıp marmaris limanından cıkıp ekincik fethiye, göcek koyları ve ölü deniz gibi çok güzel yerleri marmaris den tekne kiralayıp gezebilirsiniz.

kiraladığınız tekneyle bir hafta türkiyenin en güzel koyları olan göcek, fethiye gezip denizin tadını çıkarabilirsiniz. marmaris den tekne kiralayıp ikinci alternatif olan bozburun yarım adasını gezebilirsiniz  bozburun yarım adası ve civarındaki muhteşem koylar gercekten çok populer ve harika koylar.

Marmaris den başlayıp kadırga koyu, arap adası, serce limanı, bozukkale, bozburun, dirsek bükü, bencik, dişlice adası, selimiye, kamariye adası, orhaniye, kızkumu, emel sayın koyu, söğüt gibi daha bir çok ismini sayamadığım koyları ve küçük küçük köyleri görme imkanı sunuyor marmaris den tekne kiralama, yapacağınız tek şey sitemizden size uygun  tekneyi bulmak ve kiralayıp bu güzel koyların keyfini sürmek biz acenta olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için hep size bir telefon kadar yakın olacağız.