MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Yolculuk

Mavi yolculuk

Mavi yolculuk yapmak istemeyen varmı diye sorduğumuzda aranızda hayır diyebilecek çok fazla kimse olduğunu sanmıyoruz. Mavi yolculuk bu dünya üzerindeki en romantik ve özgür tatil seçeneklerinden birisi. Uzun süren bir çalışma hayatından sonra kendiniz ve aileniz için bir tatil fırsatı yakaladınız. Otellerde kalk borusu ile kalkmak koştur koştur kahvaltıya yetişmek için koşturmak istemiyorsunuz, aynı zamanda tatil bütçenizide baştan belilemek ve daha sonra sürprizler yaşamak istemiyorsunuz.

Size sunacağımız en iyi tatil seçeneği yat kiralama olur diye düşünüyoruz. Pek çok değişik model ve boyda gulet yada yelkenli yat kiralama fırsatlarımız ile kendinize güzel bir tatil hediye etmeye hazır mısınız? 

Mavi yolculuk fırsatlarımız içinde sitemizde bulacağınız tekne kiralama seçenekleri arasından herhangi birini seçebilirsiniz. Klimalı, jakuzili yada büyük ekran LCD TV gibi oldukça iyi donanıma sahip gulet yat kiralama fırsatlarımız sizin güzel bir tatil geçirmeniz için yeterli olacaktır. Alanında uzman ve eğitimli ekibimiz tatilinizin planlanmasından akşam yiyeceğiniz yemeklere her konuda sizlere destek verecek ve sizin mutlu olmanız için gerekli olan her türlü çabayı gösterecektir. 

Bizim için kaç kişi olduğunuzun bir önemi yok iki kişiden başlayıp otuz dört kişiye kadar tüm sevdiklerinizle birlikte mavi yolculuk yapma şansını sizelere sunabiliriz. Fethiye, Muğla, Marmaris, Bozburun yat kiralama fırsatlarımız ile istediğiniz tarzda bir tatil imkanını size sunuyoruz. İki kabin den başlayıp on altı kabin ve otuz dört kişi ağırlama kapasitesine sahip lüks gulet yat kiralama seçeneklerimiz sizin hayalini kurduğunuz mavi yolculuk fırsatı için yeterli olacaktır. 

Mavi yolculuk fırsatlarımız Türkiye ile sınırlı değil. Eğer isterseniz sizin için öncelikle Yunanistan yat kiralama ve Hırvatistan yat kiralama seçeneklerimizden birini sunabileceğimiz gibi sizin özel talebiniz doğrultusunda istediğiniz her ülkede size özel mavi yolculuk fırsatları organize edebiliriz. Maviturburada.com olarak en iyi bildiğimiz işi yani yat kiralama hizmetini veriyoruz. 

Yat kirlama fiyatları konusunda sizlere en iyi seçenekleri sunmak için çaba harcıyoruz. Size hizmet verecek kaptan ve mürettebat konusunda çok hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz. Her biri konusunda uzman bir ekip tarafından size hizmet verimesi için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz. Ekibimizi özel olarak hazırlanmış testlerimiz ile büyütüyor size en iyi ve kaliteli himzeti vermek için sadece kendimiz ile yarışıyoruz.