MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Yolculuk Fiyatları

Antalya, Fethiye, Marmaris ve Göcek açıklarına doğru düzenlenen, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan, mavi ve yeşilin en güzel tonlarını birlikte görebileceğiniz bir mavi yolculuğa hemen katılın, tüm yılın stresini üzerinizden atarak, hayata daha pozitif bakın!

Hemen hemen her bütçeye hitap eden mavi yolculuk fiyatları; 1 gece konaklama, sabah kahvaltısı, lezzetli ara öğünler ve akşam yemeği dahil yaklaşık 200 TL gibi oldukça uygun fiyatlardan başlıyor; tura çıkan yatın sahip olduğu donanımlar ise fiyat üzerinde oldukça belirleyici bir rol üstleniyor.

Mavi Yolculuk Fiyatları

 

Ege ve Akdeniz bölgesine özel olarak üretilen guletlerin standart mı, lüks mü yoksa delux gulet mi olduğu mavi yolculuk fiyatlarını etkileyen en önemli faktör. Standart klimalı bir gulet kiralamak istediğinizde kişi başı ödemeniz gereken tutar daha düşükken; klima, uydu, jakuzi gibi 5 yıldızlı otel odasını aratmayan bir kabin kiraladığınızda fiyat en az 3 katına yükseliyor.

Mavi yolculuğa çıkmayı düşünüyorsanız; erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmanızın tamamen sizin yararınıza olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Özellikle 1 haftalık paket tur kapsamında rezervasyon yaptırdığınızda da indirimlerden faydalanabilmeniz mümkün.

Lüks yatlar kapsamında kabul edilen bareboat ve motor yatların fiyatları ise standart guletlere nazaran biraz daha pahalı. Bu yatların pahalı olmasının nedenleri arasında ise daha lüks kabin odalarına, daha az sayıda ve daha geniş salonlara sahip olmaları yatıyor.

Seçiminiz ne olursa olsun; mavi yolculuğa çıkarak, düş gibi bir tatil geçirmekten geri kalmayın!