MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Yolculuk Gulet Tatili

Mavi yolculuk fiyatları yat sınıflarına göre değişir, sizlere ekonomik sınıflardan başlayarak lüks ve Vip sınıflarını kısaca sırayla anlatmak istiyoruz.

  1. Ekonomik guletlerimiz mavi yolculuğun standart gereksinimlerine göre uygun dizayn edilmiştir. Genelde bu yatlarımızda klima ve duşa kabin gibi özellikler bulunmaz. Dostlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte kiralayabileceğiniz yatlarımız da, personel 3 ve 2 kişilik ya da ailelerden (Baba kaptan, anne aşçı, oğlu gemici) oluşur. Fiyat olarak da üst sınıf guletlere göre daha uygun olmalarıdır. Ekonomik bir yat kiralamayı düşünüyorsanız, haftalık kiralama ücretleri kumanya hariç € 4000 ile € 6000 arasında değişir.  
  2. Lüks yatlarımız, 24 m üzeri ve ekonomik guletlerimize göre daha geniş ve ferah kabinleriyle de sizin bunaltmaz, tatilinizi oteldeki konforu denizde yaşamanızı sağlarlar. Özellikle her kabinde klima ve duşa kabin mevcuttur. Genelde bu yatlarda her biri mavi tur konusunda  deneyimli 4 personel ile çalışırlar. Sizlerin isteği doğrultusunda oluşturulan yemek menüleri deneyimli aşçılar tarafından hazırlanıp sizlerin damak zevkine uygun olarak servis personel ile servis ederler. Bu yatlarımızda su sporlarına  uygun ekipmanlarıyla tatilinizin eğlenceli geçmesini sağlamış olurlar. Lüks yat kiralamayı düşünüyorsanız haftalık kiralama ücretleri kumanya hariç € 6000 ile € 10.000 arasında değişir.
  3. Vip yatlarımız boyu 30 m üzerinde ve her biri mavi tur konusunda profesyonel en az 5 personel sahip teknelerimizdir. Bu yatlarımız konuklarına maksimum konforu sunan en fazla 6 kabine sahip ve en az 1 kabini otellerdeki gibi kral dairelerine benzeyen master kabinlerinde evinizdeki konforu aratmazlar. Bu yatlarımızın tasarımları göz kamaştırıcı, modern, en son teknolojiyle donatılmış ve 5 yıldızlı bir otellerdeki gibi tatilinizi doyasıya yaşamanızı sağlarlar. Vip yat kiralamayı düşünüyorsanız haftalık kiralama ücretleri  € 14.000 ile € 30.000 arasında değişen fiyatlarladır.

Erken rezervasyon seçenekleri ile mavi turlar arasında en beğendiğinizi bulmak ve uygun fiyatlı mavi yolculuk fırsatlarını yakalamak için Maviturburada sayfalarını göz gezdirmenizi tasfiye ederiz.