MaviTurBurada.Com Haberler
Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralama

Son yılların en gözde turizm alternatifleri arasında kabul edilen, dünyanın yanı sıra ülkemizde de hızla yayılmaya devam eden tekne kiralama aktivitesinin sizler de bir parçası olmak istemez miydiniz?

Standart, lüks guletler; motoryatlar, yelkenli tekneler ve çok daha fazlası; tekne kiralama kapsamında deniz, güneş ve gezi tutkunlarına mükemmel bir mavi yolculuk deneyimi vaat ediyor.

Oldukça uygun fiyatlardan başlayan tekne kiralama seçenekleri; büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralamanıza olanak tanıyor; misafirlerine konforu, lüksü, adrenalini, eğlencesi bol bir tatil yaşama fırsatı tanıyor.

Neden Tekne Kiralamalıyım?

 

Tekne keyfini daha önce yaşamayan biriyseniz; bir yelkenli ile denize açılmanın ne demek olduğunu henüz tatmadıysanız; bizi anlamanız biraz zor olabilir.  Biz; yine de tekne kiraladığınızda sizi neler beklediğinden biraz bahsetmek istiyoruz!

  • Lüks bir tekne kiraladığınızda Bodrum, Fethiye, Marmaris gibi turizm beldelerini bir de mavi yolculuk kapsamında ziyaret edebiliyorsunuz. Uçsuz bucaksız Ege ya da Akdeniz açıklarında gözlerden uzaklarda denize dalabiliyor; ardından da teknenizde rahat yastıklarda güneşlenebiliyorsunuz.
  • Evlilik, doğum günü, mezuniyet vb. özel günlerde Boğaz karşısında mavinin eşliğinde bir parti hayal edin! Tekne kiralama kapsamında bu özel günü daha da anlamlı bir hale getirebiliyorsunuz.
  • Rotanızda yer alan şehrin tarihi yapılarını, doğal güzelliklerini görmek istediğinizde limana demir attırabiliyor; rafting, doğa yürüyüşü vb. tekne turu kapsamındaki aktivitelere katılarak, adrenaline doyabiliyorsunuz.

Sizler de daha fazla beklemeden; bütçenize hitap eden bir tekne kiralama şansından yararlanın; bu olağanüstü dünyaya ilk adımınızı atın!