MaviTurBurada.Com Haberler
Yat Kiralama Güzellikleri

YAT KİRALAMA İLE EŞSİZ MANZARANIN TADINI ÇIKARMAK

Geçireceğiniz özel günlerinizi tatlı bir anı olarak hatırlamanızı sağlayabilmeniz için, aklınıza herhangi bir plan fikir gelmediyse size yat kiralamanızı özel günlerinizi daha da heyecanlı mutlu geçirmenizi önerebiliriz. Hele bir de hiçbir hazırlığınız yoksa yat kiralama tam size göre olacaktır. Yat kiralayarak hem kendinize hem de misafirlerinize güzel anlar ve unutulmaz bir tatil yaşatabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz teknik ve uzman ekibimiz size en üst seviyede hizmetlerini sunacaklardır. Sizin yapmanız gereken tek şey ise konuklarınızla birlikte stresli bir günün yorgunluğunu atmak, mutlu anlar geçirmek ve eşsiz manzara turu yapmak olacaktır. Ayrıca evlilik teklifi ederken yada yıldönümlerini kutlarken de bu mutluluğunuzu yat kiralayıp geçirmek sizler için doğru bir adım olacaktır. Bunların yanında eşinize dostunuza sürpriz doğum günü partisi, özel davetler, mezuniyet baloları, yılbaşı eğlencesi için de sizlere her türlü hizmetimizi sunmaya hazırız.

Yatlarımızı minimum olarak kiralama süresi 2 saattir. İsteğinize göre 3,4,5 ve üzeri saatler de kiralayabilirsiniz. Minimum yani 2 saatlik kiralamak isteyen müşterilerimiz genellikle Bebek, Kuruçeşme, İstinye, Beykoz iskelelerinden yatlarımıza binmekte olup, 3 saat ve üzeri kiralamak isteyen müşterilerimiz ise de Boğaziçi iskelesinden yatlarımıza biniş yapmayı tercih etmektedir. Günlük olarak yat kiralama işine sabah erken saatlerde başlarız. Önceden haber vermeniz koşuluyla isteğinize göre Adalar yada Poyrazköy kıyılarını seyir ederiz. Genelde tur programımız sabah 9:00 veya 10:00 da başlar akşam ise 18:00 ya da 19:00 civarında sona erer. İsteğinize bağlı olarak da kendi kahvaltınızı getirip servis ekipmanlarımızdan yararlanabilir, isterseniz de 1-5, 6-20 kişilik gruplar için hazırladığımız kahvaltı servisimizden de yararlanabilirsiniz. Kahvaltı tabağı ve öğle yemekleri servislerimiz yat kiralama dahil olmayıp, detaylı bilgi ve aklınıza takılan herhangi bir soru işaretinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca diğer yandan konaklamalı olan lüks ve mega yatlarımızla turlarımız gerçekleşmekte olup, beşyıldız konforuyla hem siz hem de misafirleriniz harika mutlu ve rahat bir gün geçirebileceklerdir. Dilediğiniz saatlerde ve dilediğiniz yerden kaptanımız sizi alır. Önce size boğaz turu yaptırır ve sonra dilediğiniz yerde yatimiz demir atar. Daha sonra servis ekibimiz tarafından sizin için kahvaltı masası hazırlanır ve mis gibi deniz kokusu ve güneşin can alıcı etkisiyle boğazın eşsiz manzarasına kapılıp günün keyfini çıkarmanız sağlanır.