MaviTurBurada.Com Haberler
Yat Kiralama MaviTur

Yat Kiralama MaviTur

Yat kiralama ile sizlere mükemmel bir deniz turu yaşatmak istiyoruz. Senelerin verdiği yat kiralama tecrübemiz ile sizlere en güzel, en mutlu günlerinizde hizmet vermek istiyoruz.

2002’den bu zamana mavi tur konusunda sizlere en lüks ve konforlu şekilde hizmet vermektedir. 2016 yılında yenilen teknelerimizde sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Teknelerimizde özel duş ve tuvalet bölümü bulunmaktadır. Kabinlerde ve salonda sıcak yaz günlerinde serinleyebilmeniz için klima bulunmaktadır.

Her biri mavi tur servisi konusunda profesyonel isteyeceğiniz tekne türüne göre en az 4 mürettebat ile tatiliniz boyunca konforunuz için hizmetinizde olacaktır. Yat kiralama ile Fethiye, Ölüdeniz, Bodrum, Yunan adaları rotalarında güzel bir mavi tur geçirmenizi sağlayacaktır.

Teknelerimiz içerisinde adeta evinizdeki gibi rahat edeceksiniz. Yemek yeme ve içme alanları hem salonda hem de arka oturma gurubunda bulunmaktadır. Parti düzenlemek isterseniz yükses ses kalitesi ile müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Wi-fi internet servisimiz sayesinde bilgisayar , telefon, ipad gibi teknolojik aletleriniz rahatça kullanabilir iletişiminizi hiçbir zaman koparmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca teknelerimizde bulunan profeyonel su sporları aletleri ile güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sizler için bütün rahatlık ve konfor açısından en ince detayına kadar her şeyi düşündük. Akşam gün batımında teknemizin oturma grubu kısmında içeceklerinizi yudumlayarak rahatlayabilirsiniz.

Mavi tur yat kiralama düşünceniz var fakat nereye, nasıl, ne zaman gideceksiniz. Bırakın bunları biz düşünelim. Uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere mavi tur konusunda engin bilgileri sunarak en doğru tur için sizlere yardımcı olacaklardır. Yat kiralama için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatacağız.