MaviTurBurada.Com Haberler
Yelkenli Yat Kiralama 2

Yelkenli Yat Kiralama

Yelkenli Yat kiralama içinde doğru adres burası. Maviturburada gulet ve trawler kiralama imkanlarının yanında Yelkenli yat kiralama imkanlarıyla da siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odaklanmaktadır. Yatlarla benzer imkanlara sahip yelkenliler her türlü lüks ve konfora erişmeniz mümkündür. 

Yelkenliler ilginç yapılarıyla birlikte gören herkesin ilgisini çekmektedir. Ekonomik yapısıyla pek çok kişinin tercihi olan Yelkenliler, ziyaretçilerine lüks ve konforlu bir mavi tur imkanı da vermektedir. Özellikle denizde rotalarını kendi başlarına tayin etmek isteyen lisanslı denizciler tercih etmektedir. Genelde mürettebatsız olarak, tüm yerel denizcilik bilgi ve teçhizatıyla birlikte kiralanan yelkenli yatlarımız Maviturburada farkı ile lisansı olmayan misafirlerimize deneyimli ve güler yüzlü personelimizle yelkenli yatlarımızı kiralayabilirsiniz. Sizler dostlarınızla birlikte yelkenli yatınız da vakit geçirirken, personelimiz de sizler için her türlü hizmeti verirler. Nezih gruplarınızla birlikte vakit geçireceğiniz yelkenli yatlarımız üst düzey bir güvenliğe sahiptir. Servis imkanlarıyla da mavi turlarınızı daha güzel hale getirmektedir.

Mavi tur olanaklarının yanında, yiyecek ve içecek konusunu hiç kafanıza takmanıza gerek yok. Maviturburada hizmetleri arasında siz değerli misafirlerimize sunduğu Yat Catering organizasyonu sayesinde her türlü yiyecek içecek imkanı rahatlıkla ulaşacaksınız.Özenle seçilmiş lezzetler, lüks bir sunumla sizlerin karşısına getirilecektir. 

Yelkenli Yatlarımız kabin ve salon yetkinlikleri bakımından guletler ve trawlerlar kadar sizlere ferah ve konforlu bir mavi yolculuk olanağı verirler. Denizlerin denge ustası olan yelkenliler sizlere oldukça güvenli bir mavi tur sunarlar. Eşsiz turlar ve organizasyonlar için kiralayabileceğiniz yelkenliler, sizlere ve dostlarınıza oldukça ekonomik bir fırsat sunar. Yat kiralama konusundaki uzmanlığımızı anlamak için tek yapmanız gereken bizi aramak. 

Günlük ücreti bakımından guletler ve trawlerlara göre daha hesaplı olmaları ve sitemizdeki kampanya kategorilerinden (Bodrum Yat Kiralama Fırsatı, Marmaris Yat Kiralama Fırsatı, Bozburun Yat Kiralama Fırsatı, Göcek Yat Kiralama Fırsatı, Fethiye Yat Kiralama Fırsatı, Yunanistan Yat Kiralama fırsatı ve Hirvatistan Yat Kiralama Fırsatı) uygun olanı seçerek, lüks ve konforlu bir mavi turun keyfini çıkmak istiyorsanız, Yelkenli yat kiralama şartlarına göz atarak kiralayabilirsiniz. Her boy ve kapasiteye sahip yelkenli yatlarımızla birlikte sizlere en uygun kiralama şartlarını sunmaktayız. Siz sadece size uygun olan yelkenli yatı seçin, biz de sizin için geri kalan tüm işlemleri yapalım.