Hırvatistan Yat kiralama

Hırvatistan'nın Adriyatik Deniz'de ve Dalmaçya koylarında rüya gibi mavi tur sizi bekliyor.Görülmesi gereken mükemmel tarihi adalarını görme imkanı sunuyoruz bugün bakıldığında avrupalı turistlerin akın ettiği Hvar adası, Korcula adası ,Milet adası gibi irili ufaklı 1000 den fazla adası olan bir ülke hırvatistan, 

Dubrovnik veya Split Limanlarından kiralayacağınız guletlerle bütün bu güzel adaları ve koyları görebilirsiniz kesinlikle görmeye değer ve ayrıca hırvatistan mutfagına ve yemeklerine  kesinlikle bayılacaksınız. Guletler Türkiyeden satılmış hepsi güzel bakımlı personel profosyenel hizmet anlayışı çok çok iyi. Yalnızca yeme içme konusunda bizim Türkiye ile aynı değiller. Kumanya tekne sahibi tarafından  alınıyor siz de haftalık ücret neyse onu ödüyorsunuz, Hırvatistan da guletlerde çalışan aşcılar mükemmel ve harika yemekler yapıyorlar üstelik çok da doyurucu oluyor. Özellikle  et yemekleri mükemmel. Tabiki deniz mahsüllerinin bir ayrı lezzeti var. Hırvatistan mavi yolculuk için türkiyeden fiyat farkı aşağı yukarı %30 daha pahalıdır fakat değer deniz muhteşem temiz, koyları harika adalardaki küçük köyler  hala bakir ve görülmeye değer.

Adriyatik denizden doyasıya gezebileceğiniz harika bir mavi yolculuk sunuyoruz. Gün boyunca mavi sularda yüzerek, güneşlenerek ve koylaradarda, sahillerde yürüşler yaparak rahatlayın.

Bu yolculukta size Adriyatik denizinde masmavi sularında yüzme fırsatı sunduğu gibi, Hirvatistan'ın yöresel yemeklerini tatma, doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetme imkanı da veren unutulmaz bir tatil vaat ediyoruz.

Sizlere Hırvatistan yat kiralama ile ziyaret edeceğiniz destinasyonların birkaçından bahsetmek isteriz;

Dubrovnik: Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde de yerini alan Dubrovnik, Orta Çağ’dan kalma bir sürü tarihi eser barındırır ve her yıl milyonlarca ziyaretçi buraya akın eder.Tarihi ve kültürel mirası, doğal güzellikleri olduğu gibi koruyan bu şehir plajıyla ve botanik bahçeleriyle meşhur olan Lokrum Adası’nı da içinde bulunduruyor.

Split: Arkeolojik çeşitlilik, tarihi ve kültürel anıtları, abideleri içinde barındıran bu şehir geleneksel ve modern çizgileri muazzam bir şekilde dengede tutmayı başarmıştır. Dalmaçya’nın tatil köylerine olan bağlantılarıyla gulet tatillerinin de turistik merkezi haline gelmiş durumdadır.

Sibenik: Deniz kenarında bulunan en eski Hırvat kasabası olan Sibenik tarihi Dalmaçya bölgesinin üçüncü büyük şehridir.  Krka Nehri’nin Adriyatik Deniz’e döküldüğü bu şehirde denizin mavisine bakmaya doyamayacaksınız.

Trogir: Trogir mimarisinden tutun sanatına kadar sizleri etkisi altına alacak bir şehirdir. Gulet tatilinden once veya sonra size kendisine hayran bırakacak mimarilere, tarihi anıtlara hatta sokaklara sahiptir.

Mlijet: Mljet adasının kuzey kıyılarında batı kısmında aynı adı taşıyan körfezde bir köydür. İnsanların geçim kaynağı burada tarım ve balıkçılıktır. Gulet geziniz boyunca size harika manzaralar sunacak neredeyse boş ve yaşam olmayan adalar (Moracnik, Tajnik, Kobrava, Ovrata). tarafından korunmaktadır.

Erken rezervasyon seçenekleri ile mavi turlar arasında en beğendiğinizi bulmak ve uygun fiyatlı mavi yolculuk fırsatlarını yakalamak için Maviturburada sayfalarını göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

 

En Çok Kiralanan Yatlar

HABERLER, DUYURULAR

Deniz Suyunun ve Yüzmenin Sağlığımıza Faydaları
Deniz suyunun ve yüzme sporunun sağlığa ne kadar yararlı olduğu aslında artık genel olarak bilinen bir gerçek. Doktorlar...
2019-09-11 10:17:07
Çocuklu Tekne Tatili
ÇOCUKLU TEKNE TATİLİ Çocuklarla tatile çıkmak çoğunlukla herkese dert gibi görünür &ccedi...
2019-09-06 10:10:17
Gulet Kiralama Fırsatları
Tatil deyince aklımıza ilk gelen şey;  popüler ve hareketli vakit geçirmek istiyorsak bize bunu verebilecek, huzurlu ve...
2019-08-29 10:33:28
Gulet Tatili
MAVİ YOLCULUK GULET TATİLİ Ege ve Akdeniz kıyıları görenleri büyüleyen koylara ev sahipliği yapıyor. Yurtdışın...
2019-08-27 11:00:02
Mavi Turda Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Öneriler
YAT KİRALARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER VE ÖNERİLER Yat kiralarken sonradan pişmanlık yaşamamak, keşke dememek iç...
2019-08-19 13:58:38
Mavi Yolculukta Yapılabilecek Aktiviteler
  GÜNEŞİN DOĞUŞUNU VE BATIŞINI İZLEMEK Şehir hayatının yoğunluğundan aslında her gün şahitlik ettiğimiz ...
2019-08-16 11:10:16
Göcek Mavi Tur Rotası
Göcek çıkışlı tercih edilen rotalarımız; Göcek - Kaş - Kalkan - Göcek (1 Hafta) Göcek, Gemiler adası...
2019-08-15 09:26:43
Bodrum Gökava Bodrum Rotası
Bodrum – Gökova – Bodrum Öğleden sonra saat 15.30-16.00 saatleri arasında tekneye giriş yapabilirsiniz ancak y...
2019-08-08 09:31:03
Marmaris Bozburun Marmaris Rotası
Siz misafirlerimiz transferler sağlanıp Marmaris’e vardığınızda maviturburada ekibinden o güne dek haberleştiğiniz kişi...
2019-08-05 10:02:25
Marmaris Hisarönü Marmaris Rotası
Siz misafirlerimiz transferler sağlanıp Marmaris’e vardığınızda maviturburada ekibinden o güne dek haberleştiğiniz kişi...
2019-08-02 10:12:19
Bodrum Mavi Yolculuk
Mavi yolculukların en önemli destinasyonlarından biri olan Bodrum , Türkiye’nin ilk ve en önemli mavi yolculuk b&oum...
2019-07-31 13:21:16
Gulet Gezisi Hakkında
Gulet Gezisi  Hakkında Sözlük anlamı olarak bakıldığında yelkenli bir savaş gemisi türü olduğunu ö...
2019-07-31 13:12:51
Mavi Yolculuk Gulet Turları
Mavi yolculuk aslen ünlü şairlerden Cevat Şakir’in Bodrum’a sürgüne gönderilmesinden sonra Bodrum&rs...
2019-07-31 11:32:45
Dalaman Havalimanı Göcek Yat Gezisi
Dalaman Havalimanı Göcek Yat Gezisi Değerli misafirlerimiz biliyorsunuz ki yaz ayları özellikle güneyde çok sic...
2019-02-04 10:25:29
Bozburun Guletleri
Bursa'nın iskenderi, Maraş’ın dondurması, İzmir’in kızları meşhurdur. Bozburun denildiğinde ilk akla gelen Guletle...
2018-12-11 21:03:56