MaviTurBurada.Com Haberler
Özel Yat Kiralama

Özel Yat Kiralama

Deniz keyfinizi arttıracak tüm seçenekleri sizin için özenle araştıran şirketimizin yat keyfinizi arttırmak için atacağı ilk adımdır. Özel Yat kiralama organizasyonunuzun tüm adımlarında profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilmeniz için çalışma ekibimiz özelleştirilmiş ihtiyaçlarınızı titizlikle dikkate alır ve size en uygun alternatifleri sunar.

Yatlarımızın hepsinde kabinler özenle dizayn edilmiştir. Kabinin türü ne olursa olsun belli bir kaliteyi her müşterimize sunmaktadır. Neredeyse tüm yat modellerimizde bulunan klima sistemi sizlere ferah bir ortam yaşatmaktadır. Lüks ve konforlu dizayn edilmiş salonlarıyla sizlere ve sevdiklerinize enfes bir yaşam alanı sunmaktadır. Tam donanımlı ve modern mobilyalı yapılarıyla içinde vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Bu alanlarda sevdiklerinizle birlikte eğlenebilecek, çeşitli oyunlar oynayabileceksiniz. Yatlarımızın mutfağı tam donanımlı olmakla birlikte modern bir yapıdadır. Sizlere harika lezzetler sunacak olan aşçılarımız mutfağın tüm olanaklarını sizin ayağınıza sererken deneyimli personelimizle birlikte sunacağımız yiyecek hizmeti sayesinde kafanıza hiçbir ayrıntıyı takmak zorunda kalmayacaksınız. 

Özel Yat Kiralama ile Bodrum, Marmaris, Bozburun, Göcek, Fethiye ve Yunan Adaları'nda size en iyi yatı organize edeceğimizden emin olabilirsiniz. Zengin içerikli filomuzda, Trawler, Yelkenli yat ve Guletler bulunmaktadır. Yüzyıllar boyunca birçok medeniyetin yaşandığı bu adaları keşfetmenin hazını filomuzdan bir tane tekne seçerek yaşayın. Özellikle Türk ve Yunan adalarının tüm güzelliklerini kendi gözlerinizle görmeye hazır olun. İstediğiniz yerde rahatlıkla yüzebileceğiniz, zaman dilimini size unutturan bu eşsiz serüvene geç kalmayın ve bir an önce yerinizi ayırın. Şehrin karmaşalığından, günlük hayatınızın koşuşturmasından, stres yaratan sorunlarınızda sıyrılabileceğiniz bu yolculuk tam anlamıyla hayatınızda dönüm noktası olacaktır. 

Geçmişte lüks olarak nitelendirilen bu yolculuklar veya turlar artık günümüzde çok fazla harcamaya gerek duymadan gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle günümüzde iş gücünün artması ve ülkemizin ekonomik seviyesinin yükselmesi nedeniyle herkes istediği zaman bu yolculuklara çıkabilmektedir. Maviturburada bünyesinde bulunan Ekonomik Yat Kiralama, Lüks Yat Kiralama, Yelkenli Yat Kiralama, Trawler Yat Kiralama ve Vip Yat Kiralama secenekleri sayesinde bütçenize ve grubunuza uygun yat kiralama fırsatını bulabileceksiniz. Bu eşsiz serüvene başlamakta bir an önce acele edin ve sitemizdeki kendinize en uygun fırsatlardan birini seçerek yerinizi şimdiden ayırtın. 

Özel Yat Kiralama