MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Tur Yat Kiralama

Mavi Tur Yat Kiralama

Uzak diyar’ olarak da adlandırılan Fethiye’nin teninizi okşayan, tertemiz sularında serinlediğinizi akşam da sevgilinizle birlikte bir şeyler yudumlayarak, deniz manzarası eşliğinde sohbet ettiğinizi hayal edin. Ertesi gün ise 12 adaları ziyaret ettiğinizi ve tamamen fantastik bir atmosfer soluduğunuzu! Tüm bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmeniz sandığınız kadar da zor değil! Mavi tur yat kiralama seçeneklerinden yararlanarak; düşlerinizi gerçekleştirebilir; kendi hikayenizi kendiniz yazabilirsiniz.

Günlük, Haftalık Mavi Tur Yat Kiralama Kampanyalarından Sizler de Yararlanın!

 

3 tarafı denizlerle çevrili olan güzeller güzeli ülkemizde keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce durak var. Bodrum, Marmaris, Göcek, Bozburun koy ve körfezleri, bu güzelliklerden yalnızca birkaçı…

Mavi tur yat kiralama şansını değerlendirdiğinizde Marmaris’te denize girebilecek; ertesi gün ise gözünüzü Bodrum’da açabileceksiniz. Bir diğer gün bir bakmışsınız ki Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi’ni dolaşıyorsunuz.

Sınırları zorlamaktan hoşlananlar ve birkaç aktiviteyi bir arada gerçekleştirmek isteyenlerin ortak hobisi: ‘mavi tur yat kiralama’. Çünkü gündüz vakti denize girdiğinizde aynı günün ilerleyen saatlerinde yemyeşil ağaçlar içerisinde yürüyebiliyorsunuz. Hatta birkaç gün sonra da trekking aktivitesine katılarak, dağ bayır demeden en zirveye çıkabiliyorsunuz.

Eskiden maliyetli olan ‘mavi tur yat kiralama’; günümüzde oldukça ekonomik! Günlük 200 TL gibi bir bütçe ile klimalı, wcsi hatta saç kurutma makinesi bulunan bir kabinde konaklayabilmeniz mümkün. Daha ne bekliyorsunuz ki? Aralık ayı gelip çatmadan, sizler de mavi bir yolculuğa yelken açın!