MaviTurBurada.Com Haberler
GULET YAT KİRALAMA

GULET YAT KİRALAMA

Özellikle balayı çiftlerinin en çok tercih ettiği Gulet yat kiralama seçenekleri oldukça fazla. Bu seçenekleri oldukça kullanışlı bir hale getiren maviturburada, son derece uygun fiyat avantajlarına da sahip. Bu anlamda müşteri memnuniyetine son derece önem veren sistem, aynı zamanda bir çok olanağı sizlere sunuyor. 

Gulet yatları olarak en çok tercih edilenlerden biri olan bu yatlar aynı zamanda Yunan sularında da faaliyet göstermektedir. Bünyelerinde bulunan bu yatlar bir çok özelliğe de sahip. Bunlardan birini örnek verecek olursak; Gulet Lord Of The Blu. Bu yat özel olarak tasarlanmış harika bir sisteme sahiptir. 27 metre boyunda olan bu gulet aynı zamanda 6 double kabinden oluşmaktadır. Böylelikle toplamda 12 misafirin konaklama imkanı vardır. Bu gulette hem internet hem de klima seçenekleri vardır. 

Bünyesinde bulunan guletler son derece kullanışlı ve özel bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bütün yatlar modaya uygun bir şekilde tekrardan dekore edilmiştir. Her bir yatta ayrı olmak üzere en az 4 mürettebat bulunmaktadır. Bu sayede hiç bir sorun yaşamadan profesyonelce hizmet alabilmektesiniz. Yat kiralama hizmeti veren personellerin kabinleri siz müşterilerimizin özel hayatı açısından son derece titizlikle ve hassasiyetle farklı yerlere konumlandırılmıştır. 

Bu yatların dahilinde bulunan plazma televizyonlar, yüksek ve kaliteli bir sese sahip mp3 çalarlar, dvd playerler ile eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda sahip olunan wifi özelliği ile dilediğiniz zaman tabletinizden, telefonunuzdan veya bilgisayarınızda internete bağlanabilirsiniz. Bunlara ek olarak su sporları imkanınız da bulunuyor. Sizlere verilen ekipmanlar ile denizin derinlikleri ile tanışma fırsatınız oluyor. 

Bu sistemde birbirinden harika yatlar ve bir o kadar profesyonelce hizmet veren bir ekip bulunuyor. Tüm bu özellikleri sayesinde sizi daha mutlu ve eğlenceli bir mavi tur bekliyor.