Bozburun Yat KiralamaBozburun yat kiralama seçeneklerimiz ile sizde harika bir yat kiralama yapabilir sevdikleriniz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bozburun doğası gereği yat kiralama için oldukça güzel bir çoğrafyadır. Bozburun yat kiralama seçeneklerimizi sayfamızdan görebilir ilgilendiğiniz yatlar ile ilgili teklif alabilir yada müşteri temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Bozburun en büyük özelliği bütün guletler bozburun limannında  bağlı olması ve bozburn limanından çıktıktan 15 dakika sonra  güzel bir koya demirleme imkanı sunar ve ayrıca bozburun yarım adasında muhteşem koylar ve küçük köy ler kasabalar görme imkanı en güzeli ise bozburun kıyılarının mas mavi denizi.

Bozburun, Muğla ili Marmaris sınırları içinde Türkiye'nin güneybatısında yer alan tatil beldesidir. Adını coğrafî görünümünden almıştır. Bozburun, gulet tipi yat yapımında ünlenmiştir. Marmaris marinasında bulunan yatların, guletlerin yarısından fazlası Bozburun yapımıdır. Bozburun'un tatil için seçilmesinin nedeni sessiz ve temiz çevreye sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra, çok sayıda pansiyon ve restoran da tatilcilere hizmet vermektedir. Bu bölge, daha sakin bir tatil, köy hayatına yakın bir yaşam tarzı isteyen turist türüne hitap eder ve son yıllarda daha çok mavi tur severlerin tercih ettiği destinasyon bölgesi olmuştur. Bölge Yunan adalarına yakınlığı, girintili çıkıntı bir körfeze sahip olması ve denizin her daim kendi kendi temizleyebilmesi bölgenin son yıllarda daha cazip olması sağlamıştır. 

Bozburun yat kiralama fırsatlarımızı mutlaka inceleyiniz. Birbirinden güzel yat kiralama seçeneklerimiz ile mavi yolculuk yada mavi tur yapabilir harika zamanlar geçirebilirsiniz

 

Bozburun Kiralık Yatları