Göcek Yat KiralamaGöcek koyları ve adaları dünyanın ve Türkiye’nin "top sosyete"sinin buluşma noktasıdır. Birbirinden lüks tekneler çevrede boy gösterirler. Fethiye-Muğla karayolu üzerinde, şirin bir balıkçı kasabası görünümünde olan Göcek, son yıllarda yat turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Doğal limanının yanı sıra etrafını çevreleyen çamlık tepeleri, yakınındaki ören yerleri, çok sayıdaki adaları ve koyları ile eşsiz bir turizm cennetidir.  Son yıllarda sayıları hızla artan modern konaklama tesisleri ve marinası ile eşsiz bir turizm cenneti olma yolunda olan Göcek, Dalaman Havaalanı’na 20 km. mesafededir.

Göcek Gulet kiralama da en özel bölgesidir  irili ufaklı koyları yem yeşil doğası ile göcek  mavi yolculuğun vazgeçilmez adresi, Göcek mavi yolculuk için yapmanız gereken bizimle  iletişime geçmek bizler sizlere  istediğiniz özelliğe sahip gulet'ti size en uygun fiyata kiralayabiliriz.

göcek yıllardır mavi yolculuğun en popüler bir cennet köşesidir göcek limanından haraket eden bir mavi tur guleti sadece 10 dakikada bir koya demirleyebilir ve göcek koyları bir birine çok yakın olup dünyaca ünlü yaslıca adası, batık hamam, sarsala koyu, bedirahmi koyu, domuz adası gibi daha bir çok girintili çıkışlı çok muhteşem doğa harikası koyları vardır. 

göcek limanından isterseniz fethiyenin dünyaca ünlü ölüdeniz plajına gidilebilir ve ölüdeniz yakınındaki  gemiler adasında bir gece konaklama imkanı ve bu tarihi adayı ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Kiralık Yatları