Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Göcek Yat Kiralama

Göcek Yat Kiralama

Tatilinize renk katmanın en iyi yollarından birisi şüphesiz ki Göcek yat kiralama hizmetlerinden yararlanmaktır. Hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok tercih ettiği mavi tur rotalarının başında gelen Göcek, mavi ve yeşilin uyum içerisinde olduğu Muğla- Fethiye’nin özellikle en çok tercih edilen destinasyonlarının başında gelmektedir.

Şirin bir balıkçı kasabası görünümünde olan Göcek, son yılların en popüler tatil yerlerinden birisi olmaya başlaması ve modern konaklama tesislerinin sayısının her geçen gün artması sayesinde de en sevilen tatil beldelerinden birisi olmuştur.

Doğal limanlarının yanı sıra tarihi alanları ve yeşillik tepeleri ile mavi yolculuklarda panoramik görüntüler sunan Göcek aynı zamanda birçok adası ve koyları ile deniz aşıklarının kalbini çalmaya devam etmektedir.

Göcek yat kiralama seçenekleri içerisinde hem günübirlik hem de uzun süreli olanaklarının bulunması da her isteği karşılamaktadır. Tatillerin unutulmaz olması için her türlü hizmetin sağlandığı yat kiralama hizmetlerine karşı olan talep her geçen gün artmaktadır. Tatillerin yanı sıra doğum günleri ve özel günler için hazırlanan kutlama partilerinde de sıklıkla tercih edilen yat kiralama hizmetleri ile unutulmaz anlar inşa edebilirsiniz.

Göcek Yat Kiralama Fiyatları

Göcek yat kiralama hizmetlerinin sunmuş olduğu birçok olanak tatillerin ve en özel günlerin unutulmaz olmasını sağlamaktadır. Sizin için en uygun yat kiralama hizmetinin seçilmesinde önemli olan konulardan birisi de verilen hizmetlerin ücretleridir.

Ege ve Akdeniz kıyıların eşsiz güzelliklerini keşfederken aynı zamanda tatilin keyfini de çıkarabileceğiniz yatlarımızda belirlenen ücretler çeşitli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Bu faktörlerin içerisinde ilk sırada yatların büyüklükleri gelmektedir. Yat turuna katılacak kişi sayısı ile uyumlu olacak şekilde yatlarımızın büyüklükleri ve özellikleri de değişmektedir. Çekirdek ailelerden büyük gruplara kadar çeşitli sayılardaki misafirlerimize hizmet veren yatlarımızın uzunluklarının yanı sıra kabin sayılar da farklılık göstermektedir. Bu sebeple de yat tatilinizin fiyatını seçeceğiniz yatın büyüklüğü doğrudan etkileyecektir. 

Yat kiralama fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etmen ise verilen hizmetler olmaktadır. Yatta kaptan, mürettebat istenip istenmemesi fiyat üzerinde direkt olarak etkilidir. Genellikle Göcek rotaları üzerinde uzman olan yat kaptanlarının hizmet verdiği yatlarımızda hizmet eden mürettebat sayısı ise değişiklik göstermektedir. Yatlarda misafirlerimize hizmet veren mürettebatlar mavi yolculuk konusunda deneyimli, yardımsever ve güler yüzlü olmaktadır.

Yatların sahip oldukları olanaklar da fiyat üzerinde etkisi olan faktörler içerisinde yer almaktadır. Bunların içerisinde ses sistemlerinden wifi bağlantılarına, yeme- içme ve güneşlenme alanlarından su sporlarına kadar birçok farklı özellik bulunmaktadır.

Yat kiralama fiyatları üzerinde etkili olan son etmen de seçilen paketin lüks ya da standart olmasıdır. Lüks paket seçeneklerinin içerisinde yüksek zevklere hitap eden hizmetler yer almaktadır. Diğer paketlerimizde de misafirlerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çeşitlenmektedir.

Göcek Yat Kiralama Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göcek yat kiralama hizmeti seçilirken bazı noktalara dikkat ederek yolculuğunuzun çok daha eşsiz olmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktaların başında ise sizin için önemli olan istek ve ihtiyaçlarınızı belirlemenizdir. Önemli olan sizlersiniz. Bu sebeple de yat tercihinizi hayal ettiğiniz tatile uygun olarak yapmalısınız.

Yat kiralarken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise sunulan hizmetlerin tam ve şeffaf olarak sizlere sunulmasıdır. Yat tatilinizin tüm beklentilerinizi karşılayabilmeniz için sözleşme öncesinde sunulan hizmetleri detaylandırmanız ve varsa ek hizmetleri talep etmeniz unutulmaz tatilinizi inşa edecektir.

Göcek’te Yat Kiralamak İçin 10 Neden

Ege ve Akdeniz birçok mavi yolculuk rotası sunmaktadır. Ancak göcek yat kiralama hizmetleri bu rotalar içerisinde en çok tercih edileni olmaktadır. Bunun birçok farklı sebebi bulunsa da özellikle dünyada yapılan ilk mavi yolculuğun bu sularda yapılması Göcek mavi yolculuklarını özel kılmaktadır.

Göcek Adalarını Görebilirsiniz

Göcek koyları aynı zamanda birçok irili ufaklı adaya sahip olmaktadır. Likya döneminden bu yana yerleşim alanı olarak kullanılan bu adalarda Likya dönemine ait birçok kaya mezarı görmek de mümkün olmaktadır.

Bu adalar içerisinde en çok dikkati çeken ve beğenilenleri ise Göbün ve Tersane adaları olmaktadır. Göbün adasında bulunana dalgakıran yüzmenin keyfini çıkarmanızı sağlarken sahilde bulunan lokanta ile keyifli bir yemek yiyebilirsiniz. Tersane adasında ise eski Rum kültürü ile tanışabilirsiniz.

Göcek Körfezini Görebilirsiniz.

Göcek Körfezi aynı zamanda mavi yolculuğun da başlangıç noktası olmaktadır. Köyceğiz’den Fethiye’ye kadar olan alanı kaplayan Göcek Körfezi, aynı zamanda endemik sığla ağaçlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple de eşsiz bir manzara sunar.

Hamam Koyu

Kleopatra Hamamı olarak da bilinen bu bölgede Bizans döneminden kalma kalıntılar bulunmaktadır. Su altında kalan bu kalıntılar yüzme keyfinizi özelleştirirken, görülecek birçok alanı da yaratır. Yassıcalar olarak da bilinen bu alan 7 adet küçük adadan oluşmaktadır. Herhangi bir yerleşim yeri bulunmamakla birlikte romantik anlar için mehtabı izleyebilirsiniz. Adaların en ucundaki alanda uzanan sahilin sığ bir havuz oluşturması ise çocuklu ailelerin tercih etmesini sağlamaktadır.

Göcek Koyları

Tüm mavi yolculuklarında olduğu gibi Göcek turlarında da koyların yeri bir başkadır. Göcek koyları ise birbirinden farklı özellikleri ile çok farklı deneyimler sunar. Bazı koylara sadece denizden ulaşım mümkün olurken bazı koylara ise karayolu ulaşımı da bulunmaktadır. Farklı yapılara sahip olan bu koyların bir kısmı rüzgar sörfü için de uygundur.

Yassıca Adaları

Göcek turları için bir başka sebep de Yassıca Adalar olmaktadır. Cennetten bir köşe olarak tanımlanan Yassıca Adalar aynı zamanda Göcek merkeze de 10 dakika mesafedir. Yassıca Adalar’da denizin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz gibi ağaçların altında sessiz ve sakin bir zaman dilimi yaratabilirsiniz.

Göcek Martı Koyu

Göcek’in en özel yerlerinden birisi olan Martı koyu sizlere enfes güzellikler sunacaktır. Martı Koyunun yanında yer alan Sarsala Koyuna ise sadece deniz yolu ile ulaşım mümkün olmaktadır. Denize girmek için plaj bulunmayan bu koyda bir iskele ve müthiş lezzetleri ile gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren bir restoran bulunmaktadır.

Lüks ve Konforlu Bir Yolculuk Yaparsınız

Göcek, ülkemizin mavi yolculuk sektörü içerisinde diğer destinasyonların önüne geçmektedir. Göcek yat kiralama hizmetlerinin uzun süreden beri veriliyor oluşu sektör ile ilgili derin bir deneyime sahip olmasını sağlamıştır. Bunun yanında doğa güzellikleri de sunması hayalini kurduğunuz konforlu ve lüks yat tatiliniz için en iyi seçenek olmasını sağlamaktadır.

Göcek’i Tam Olarak Tanırsınız

Dünyanın en büyüleyici destinasyonlarından birisi olan Göcek tam anlamı ile tanıyabilmeniz için yat turuna çıkmanız gerekir. Çünkü birçok mistik ve büyüleyici alana ancak deniz yolu ile ulaşılmaktadır.

Farklı Kültürleri Tanırsınız

Türkiye’nin en çok yabancı turist çeken bölgelerinin başında gelen Göcek’te yat turu yaparak dünyanın her yerinden gelmiş farklı kültürlere ait kişilerle tanışabilir ve unutulmaz dostluklar kurabilirsiniz.

Keyfini Sürebilirsiniz

Keyfine düşkün olan kişilerin tercihi olan yat tatillerinin en unutulmazları ve eşsizlerini Göcek’te yaşamanız mümkün olmaktadır. Gerçekten bir tatil yapmak ve üzerinizdeki tüm olumsuz enerjilerden kurtulmak istiyorsanız o zaman vakit kaybetmeden Göcek yat kiralama hizmetlerinden yararlanmalı ve tatil planınızı hazırlamalısınız.

bugün kirala

Göcek'de öne çıkan kiralık yatlar

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap