MaviTurBurada.Com Haberler
Lüks Yat Kiralama Hizmeti

Lüks Yat Kiralama

Lüks yat kiralama ile sizlere denizdeki en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizler için özel dizayn edilmiş yatlarımızda sevdiklerinizle, ailenizle güzel vakit geçirebilmeniz için en ince ayrıntısına kadar her şey düşünülmüştür. Siz de Ege ve Akdeniz’in mavi sularında tura çıkmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lüks yatlarımız senelerin verdiği özgüven ve tecrübe ile sizler için mavi tur düzenlemektedir. Bu turlarda rahatınız bizim için en önemli değerimizdir. Sizlerin denizin mavi sularında seyrederken rahatlığınızı en ince detayına kadar düşündük. Adeta evinizde rahat edercesine sizlere üstün hizmet anlayışımız ile günlük mavi turlarınızda mürettebatımız ile hizmet vermekteyiz. Mürettebatımız servis konusunda profesyonel olarak sizlere tatiliniz boyunca eşlik edeceklerdir. Sizlerin rahatı için her şeyi ön planda tutacaklardır. Yat kiralama konusunda uzman olan firmamız sizlere her zaman en iyi hizmeti verecektir. 

Yatlarımızda evde ki rahatınızı sağlayacak her şey düşünülmüştür. Yemek yeme ve içme alanları, film izleme keyfi, müzik dinleme keyfi gibi her şey yatlarımızda mevcuttur. Akşam gün batımında içeceklerinizi içebileceğiniz bir oturma gurubumuz bulunmaktadır. Boyu 30 metreden fazla olan yatlarımızda her türlü lüks ihtiyacınız düşünülmüştür.

Mavi tura çıktığınızda sadece denizin güzelliklerini görmeyeceksiniz. İsterseniz profesyonel şnorkel ekipleri ile denizin derinliklerinde ki güzellikleri de görebilirsiniz. Eğer isterseniz aileniz, dostlarınızla balık tutabilirsiniz. Ayrıca isterseniz eğer kano, kayak gibi extreme sporlarda yapabilirsiniz. Zengin içerikli filomuzda, Trawler, Yelkenli yat ve Guletler bulunmaktadır.Yorgun bir iş yılı geçirdikten sonra siz özel müşterilerimiz için lüx yat kiralama olarak her şeyi düşünüp sizlere mükemmel bir hizmeti hedeflemekteyiz.

Lüks yat kiralama ile ister aileniz ile harika bir gün geçirmek için yat kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz eğer dostlarınız ile denizin ortasında harika bir parti düzenleyebilirsiniz. Mükemmel bir mavi tur için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Erken rezervasyonda muhteşem indirimlerimizi kaçırmayın.