MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Yolculukta Yoga

Mavi Yolculukta Yoga 

Size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan firmamız uzun yıllardır yat kiralama sektöründe çalışıyor. Yılların birikimi ile edindiğimiz tecrübemiz ile her zaman daha iyiyi sizlere sunmak konusunda çaba göstermeye devam ediyoruz. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin güneş, kum ve denizin tadını çıkartırken mavi yolculukta yoga aktivitesinide gerçekleştirebilmenizdir.

Sabahın ilk saatlerinde güneşi selamlayıp, gün boyu Akdeniz’in koylarında serinleyip, günü harika bir akışla uğurlamak ve gece yıldızların altında uyumak nasıl fikir? Ya da modern diye adlandırdığımız, bazen kim olduğumuzu, nereye gittiğimiz bu dünyadan küçük bir kaçış, ruhumuzu ve bedenimizi temizleyecek bu tura ne dersiniz ? Mavi Yolculuk ile Yoganın kombinasyonu olan bu turdan sonra inanın kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Belki de dünyaya bakışınızı değiştirecek bu tur ile denizin dinginliği ile el değmemiş doğada bulunmak, vücudunuza pozitif enerji depolayarak iş hayatınıza döndüğünüzde güzel enerjiyle yanınızda çalışanlara aynı enerjiyi verebileceksiniz. Uzman hocalarımız eşliğinde yapacağınız meditasyonlarınızda hem kendiniz hemde arkadaş gruplarınızla hem harika bir mavi tur tatil yapacak, hem de yoga ve meditasyon ile beden, ruh, zihin dengenizi tazeleyecek, doğanın kucağında doğayla bütünleşeceksiniz. 

Eğer Yoga turunu kendi hocanızla yapmak isterseniz, ekipmanlar tarafımızdan sağlanacaktır. İstekleriniz doğrultusunda mavi yolcuğunuzu en iyi şekilde şekillendirebiliriz. Yattaki Yoga ve Pilates deneyiminizin yanı sıra yüzmek, güneşlenmek, farklı şehir, köy ve kasabaları görmek, tarihi yerleri ziyaret etmek mavi turunuza ayrı bir renk katacaktır. 

Yiyecek ve içecek konusunu hiç kafanıza takmanıza gerek yok. Maviturburada hizmetleri arasında siz değerli misafirlerimize sunduğu Yat Catering organizasyonu sayesinde her türlü yiyecek içecek imkanı rahatlıkla ulaşacaksınız. Sizlere harika lezzetler sunacak olan aşçılarımız mutfağın tüm olanaklarını sizin ayağınıza sererken deneyimli personelimizle birlikte sunacağımız yiyecek ve içecek hizmeti sayesinde kafanıza hiçbir ayrıntıyı takmak zorunda kalmayacaksınız. 

Maviturburada bünyesinde bulunan Ekonomik Yat Kiralama, Lüks Yat Kiralama, Yelkenli Yat Kiralama, Trawler Yat Kiralama ve Vip Yat Kiralama secenekleri  sayesinde bütçenize ve grubunuza uygun yat kiralama fırsatını bulabileceksiniz. Hayalinizdeki rüya yatı seçtikten sonra yat kiralama şartlarına bakabilir, dilediğiniz yatı Maviturburada ayrıcalığı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.