MaviTurBurada.Com Haberler
Teknolojik Yat Kiralama

Teknolojik Yat Kiralama

Teknolojik yat kiralama , 29 metre ve üstü uzunluğunda içi gayet geniş ve lüks konforlu bir yat olarak sizlere hizmek vermektedir. Mavi tur sektöründe 2000 yılından itibaren sizlerle beraber nice güzel turlarda sizlerin hizmetindedir.

Teknoljik yat kiralama ile Marmaris, Bozburun, Bodrum, Hisarönü, Fethiye, Göçek ve Yunan adalarında, rotalarında mükemmel bir mavi tur yaşamak mümkün. Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliğinde kaybolacaksınız. Teknemizde mürettebatımız bulunmaktadır. Mürettebatımız profesyonel bir şekilde sizler için en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadırlar. Sizde arkadaşlarınızla denizin ortasında parti vermek isterseniz teknemizde yüksek sesle müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Ayırca teknemizde ailenizle birlikte vakit geçirebilmeniz için en son teknoloji sistemleri kullanılmıştır. Mavi tura çıktığınızda telefonlarınız, tabletleriniz, ipadleriniz ile istediğiniz an wi-fi hizmetimiz sayesinde internete girebilirsiniz. İsterseniz ailenizle birlikte film izleyebilirsiniz. Tatildeyken bile işleriniz yarım bırakamıyorsanız eğer vip yatlarımızdaki en son teknoloji sayesinde bilgisayarınızdan denizin ortasında tatilinizi gerçekleştirirken işlerinizide kontrol edebilirsiniz.

Teknemizde sizler için en güzel deniz eğlencelerini yaşatmak istiyoruz. İsterseniz eğer su sporlarından kayak, Jet-skii, wakeboard, windsurf, knee board, ringo, flyfish gibi eğlencelerden de yararlanabilirsiniz. Denizin derinliklerini merak mı ? ediyorsunuz. Profesyonel şnorkel ekipmanlarımız ile sizleri denizin derinliklerini keşfetmeye davet ediyoruz.

Teknolojik yat kiralama hizmeti olarak sizlere unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Maviturburada yat kiralama olarak sizlere en lüks ve konforlu hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. İş hayatında çok sıkıldınız ve kendiniz mavi sulara atmak istiyorsunuz fakat zamanınız organizasyon yapmak için yetmiyor. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizi aramanız. Sizler sadece mavi tur ile eğlenmek ve rahatlamayı düşüneceksiniz. Yat kiralama konusunda uzman ekiplerimiz sizlere en uygun şekilde yardımcı olacaklardır.

Yat kiralama konusunda sitemiz üzerinden teklif alabilirsiniz.