MaviTurBurada.Com Haberler
Tesettürlü aileler için helal mavi yolculuk...

Günümüzün hızla yaygınlaşmaya başlayan bayan kaptanlı yat ve tekne turları özellikle varlıklı ve muhafazakar olan kesimin yoğun ilgisini çekiyor. 

Bu kesimdeki ailelerin tercihi artık bayan kaptanı olan lüks yatlar. Tesettür otellerinden sonra yaygınlık göstermeye başlayan bu mavi yolculuklar, kamuoyu tarafından tesettür turlar olarak adlandırıldı. Muhafazakar vatandaşlarımızın alternatif tatil seçenekleri arasına girerek mavi yolculuk, Akdeniz ve Ege kıyılarında yat ve tekne turları çok popüler hale gelmesiyle kendi vatandaşlarımızdan da rağbet görmeye başlandı.

Muhafazakar, tesettürlü aileler, islami yaşam tarzını benimseyen ve yaşayan vatandaşlarımızın bu turlara rağbeti başta Hisarönü körfezi olmak üzere Göcek ve Yunan ada turları olarak yatırımcıları da harekete geçirdi. Maviturburada olarak tesettürlü ailelerin bütçelerini düşünerek  ekonomik, lüks, delüks ve Vip yatları hizmetlerine sunduk.  

Maviturburada tarafından sunulan fırsatlarla eşi benzeri olmayan mavi turla ilgili çok daha fazlası için kampana katogorilerini göz gezdirebilirsiniz.