MaviTurBurada.Com Haberler
Yat Kiralama Sezonu Ne Zaman

YAT KİRALAMA SEZONU

Yaz tatilleri çoğu kişinin kış aylarında özlemini çektiği şeyler arasındadır. Tabii yaz tatilini iyi değerlendirmek hayal kurmak ile bağdaşlaşamaz. Kimileri tatilde işlerinden dolayı günübirlik bir yerlere giderken kimileri ise işi gücü bırakıp haftalar ve hatta aylar süren tatile çıkabiliyorlar. Çıkılan bu tatillerde yapacağınız aktiviteler tamamen sizlere kalmıştır ancak iyi bir tatil açısından yat kiralamak oldukça çekici görünüyor. İsterseniz bir günlük isterseniz 3 aylık bir tatile çıkın her zaman her türlü yat kiralama imkanına sahipsiniz. 

Yat kiralama iyi bir tatil açısından oldukça cazip gelebilir. Yat kiralama sezonlarında seçebileceğiniz birbirinden güzel ve kullanışlı yatlar ile tatilinize keyif katabilirsiniz. Biz burada yaz sezonundan bahsediyoruz ancak sizler istediğiniz zaman yat kiralama avantajlarına sahipsiniz. İster iş arkadaşlarınızla bir iş gezisi olsun ister ailenizle bir tur planı olsun yat kiralayabilirsiniz. 

Yat kiralama sezonu çok farklı değişkenler doğrultusunda sizlere uygun fiyat avantajları sunabilir. Bu avantajlar teknelerin özelliklerine göre de değişim gösterebilir. Faydalanabileceğiniz indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız belirlediğiniz firmanın web sitesine girebilir ve içeriğini gezebilirsiniz. Böylece yat kiralama sezonu açılmadan önce tatil planınız hakkında detaylı bir kurgu yapabilirsiniz.

Yat kiralama sezonunda en yüksek talep Temmuz ve Ağustos aylarında olmaktadır. Bu nedenle gelen müşterilere en az 1 haftalık seçenekler sunulmaktadır. Daha öncelerden 1 günlük bile kiralayabildiğiniz yatları bu dönem içerisinde kiralayabilmeniz mümkün olmayabilir. Bunun nedeni ise bu dönem içerisinde bütün yatların haftalık programlarının dolu olmasıdır. 

Yat kiralama sezonu genellikle Temmuz ve Ağustos aylarında Cumartesi günleri saat 15.00 gibi başlar. En az haftalık olarak kiralanabilen bu yatlar kiralama gününüzden geçen belirlediğiniz sürenin sonunda sabah 10.00 gibi teslim edilir. Bunun nedeni ise yatın temizliği, yakıt dolumu ve bakımıdır. Teslim edilen yatların bakımı 5 saat içerisinde yapılır ve bir sonraki tur için hazır hale getirilir.