MaviTurBurada.Com Haberler
Yat kiralama ve Tekne Balıkçılığı

Yat kiralama ve Tekne Balıkçılığı

Yat kiralama ve tekne balıkçılığı için maviturburada’nın ekonomik yatlarını seçmelisiniz. Profesyonel balık avcıları için özel dizayn edilmiş yatları ile bu sektörün öncü firmasıdır.

Çoğu insanın rahatlama olarak seçtiği balık tutmak, denemeyenlerin bilemeyeceği bir psikolojidir. Balık tutmak adeta sizi o denizin ortasından alıp götürür. Hayatın stresi ve yorgunluğundan sıkılan insanlar az da olsa kendilerini denize atıp rahatlamak için vakit ararlar. Tam bu noktada maviturburada firması sizler için o kısa vaktinizi en iyi değerlendirebilmeniz için yat kiralama hizmeti vermektedir. Yatlar üzerinde her türlü son teknoloji aletler bulunmaktadır. Yatlar üzerindeki balık bulucular ile nokta atışlar yapabilirsiniz. Sizi evinizdeymiş gibi hissettirip denizin ortasında arkadaşlarınızla ailenizle güzel vakitler geçirmenizi sağlayacaklardır.

Evet her balık avcısının profesyonel ekipmanları vardır. Fakat bu yatlarda aileniz ya da arkadaşlarınız içinde her şey düşünülmüş. Eğer ekipmanları bulunmayan aile fertleri veya arkadaşlarınız varsa onlar için teknelerde ekipman bulunmaktadır.17 ile 37 arası metrelik bu teknelerde 24 kişiye kadar aynı anda balık tutulabilmektedir. Dışarıda ki bazı firmalar toplu bir şekilde insanları balık tutmak için denize çıkarırlar. Ne yazık ki balıktan çok olta tutulur. Çünkü 20 kişinin sığamayacağı alana 60 kişiyi sokup balık tutulmasını beklerler. Ama maviturburada yat kiralama ile bu sorunlarla karşılaşmazsınız. Her şey sizlerin bu kısa vakitlerde daha çok rahatlamanız için düşünülmüştür.  Sizlerde bu eşsiz zevki tatmalısınız. Mükemmel balıklar yakalayarak gün sonunda mutluluğunuzu kendinizde fark edebilirsiniz. Yat konusunda Kiralama veya kısa turlar için uzman firma yani bizimle görüşün.