MaviTurBurada.Com Haberler
lüks yat kiralama

lüks yat kiralamak için öncelikle yatları sınıflandırmak gerekir çünkü zaten yat kelimesi lüks bir tatil anlamına geliyor dolayısıyla lüks bir yat kiralamak için önce lüks bir yat secmeniz gerekiyor, yatlar kalitesine göre sınıflandırılıyor bu sınıflandırılma yatların konforuna göre yapılıyor sizlere kısaca acıklamak istiyorum.

ekonomik yat anlamı bir yatın konforuyla ölcülür  ekonomik bir yat kiralama istiyorsanız o yat ta klima yoktur. ve bu ekonomik yat kamaraları metre kare olarak düşüktür klima olmadığından gece temmuz ağustos da kamaralarda yatılmaz fakat her kamarada banyo wc vardır bazı ekonomik yatlarda genelde 3 personel olur kaptan gemici ve ahcı hizmet anlamında personel misafirlerimizi memnun etmek için elinden gelen fazlasını yapmaya çalışır.

ekonomik yat ile lüks bir yat arasında %50 varan fiyat farkı vardır, genelde biz misafirlerimize lüks bir yat kiralamayı öneriyoruz çünkü yat tatili istiyorsanız genelde yılda bir defa maxsimum iki defa  kiralanıyor biz misafirlerimize lüks bir yatta unutamayacağı anıları olsun istiyoruz ki her yıl bu tatilli seçsinler.

lüks yatın tanımı genelde 2 tane büyük master kamarası olan diğer kamaralar de hemen hemen aynı büyüklükte  çok geniç banyo wc çok geniş yaşam alanı olan konfor üst seviyede 4 bazen 5 personel hizmeti alacağınız büyük ve konforlü yatlara biz lüks yatlar diyoruz.

fiyatı ve konforu dolayısıyla personel eğitimli deneyimli porfosyenelleri seciyoruz, bütün lüks yatlarımız klimalı gece rahat kamaralarınızda uyuyabilir tv izleyebilir internete girebiirsiniz.

lüks yatlarınız boyları genelde 24 ile 55 metreye kadar uzunluğu olabiliyor biz mavi tur ekibi olarak misafirlerimize lüks yat tatilini öneriyoruz.