Bodrum Yat Kiralama

Bodrum Yat Kiralama ve bu bölgede mavi yolculuk yapmanın bir çok avantajları vardır, bodrum limanından kiraladığınız bir gulet için üç tane değişik mavi tur rotası önerilir bu rotaların hepside çok güzel  mavi yolculuk için mükemmel koyları eşsiz doğası ile görmeye değecek yerlerdir.

bodrum limanından demir alıp gökova körfezine yelken acıp orak adası, yedi adalar, tuzla koyu, ingiliz limanı, karaca söğüt, sedir adası, çökertme koyu gibi daha bir çok ismini yazamadığım koyları görme imkanı vardır ve ayrıca yine bodrum limanından yelken acıp tarihi kinidos gibi tarihi olan kolapatranın yaşadığı antik kent ziyaret edip ordan  datca körfezine gecebilir o körfezin muhteşem koylarında görebilirsiniz. datca körfezinde sayısız sessiz sakin çok özel adalar ve koylar vardır yapmanız gereken bodrumdan bir yat kiralayıp yelken açmak.

bodrum'dan ayrıca yunan adası mavi tur yapmak çok kolay kos adası sadece 50 dakika guletlerimizle ve kos adasından  kalimlos adası, lipsi, patmos adasına kadar gitmek mümkün, mavi yolculuk için bodrum limanı çok alternatifli ve çok avantajlı bir limandır kesinlikle  bodrum da mavi tur yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Bodrum Yat Kiralama

Bodrum Yat Kiralama

İletişime Geç

Bodrum Yat Kiralama