MaviTurBurada.Com Haberler
Mavi Tur

Mavi Tur

Oniki adalara doğru bol bol adrenalin, gizem ve mistizm kokan, sizi sizden alarak uzak diyarlara götürecek bir mavi tur deneyimine hemen katılarak; kendinizi tarihin ve doğanın kucağına bırakın! Patmos, Rhodes, Kalymnos, Rodos ve hepsi birbirinden eşsiz güzellikteki Yunan adaları; tüm gezginler tarafından keşfedilmeyi bekliyor. Bu yazın diğer yazlardan daha güzel, daha anlamlı ve daha farklı geçmesinin hayalini kuruyorsanız; mavi tura bir şans verebilirsiniz.

Ülkemizin en güzel rotaları: Bodrum, Fethiye, Marmaris

Muğla’nın en şirin ilçesi Bodrum’un serin ve tertemiz koy ve körfezlerinde denize dalmayı istemez misiniz? Ya da Fethiye Oyuk Tepe koylarında yemyeşil orman manzarasını karşınıza alarak, keyifli bir doğa yürüyüşüne çıkmak? Misafirlerimize eşsiz bir tatil geçirmeyi hedefleyen mavi tur kapsamımızda Muğla’nın en gözde tatil beldeleri bulunuyor.

Sığ bir denizde kısıtlı bir alanda yüzmek yerine Bodrum, Fethiye ve Marmaris açıklarında denize dalmak; sizce daha hoş bir fikir değil mi? Üstelik akşam olduğunda da denize girebilme lüksünüz de var. Lezzetli Muğla yiyecekleri ile donatılmış bir akşam sofrası da mavi turun olmazsa olmazı.

Saatlik, Günlük ya da Haftalık Mavi Tur Seçenekleri

 

Sevgilinize bir sürpriz yapmak istediğinizde saatlik; uzun uzun denize doymak istediğinizde ise haftalık yat kiralayarak; mavi tura katılabilirsiniz. Parti organizasyonlarınızda menüye, alkollü alkolsüz içecek çeşitlerine, hatta teknede kullanılacak süslere bile kendiniz karar verebilirsiniz. Daha ne olsun ki?