Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Marmaris Gulet Kiralama Secenekleri

 

 

Marmaris gulet kiralama seçenekleri, tatilinizi unutulmaz kılacak lüks ve konforu bir arada sunuyor. Özel guletlerle Ege'nin mavi sularında keyifli bir yolculuğa çıkarak, kendinizi şımartabilirsiniz. Marmaris'in eşsiz güzelliklerini keşfetmek için hemen harekete geçin!

Marmaristen isteğinize göre lüks veya standart guletler kiralamak çok kolay, kişi sayınıza ve bütcenize göre konfonforlu ve standart guletler bulmak mümkün olacaktır. Marmaris Guletlerimiz 2 kamaradan 10 kamaraya kadar gulet kiralayabilirsiniz keyifli tatiller.

Marmaris Fethiye deniz rotasında gezilecek yerlerin keşfedilmesi, Ege'nin gizemli sularında unutulmaz anılara yol açar. Ekincik, Dalyan Kaunos, Ağa Limanı, Domuz Adası gibi noktalar, tatilinize renk katacak. Tersane Adası'nda tarihi dokuları keşfedin, Sarsala Koyu'nda huzuru bulun ve Batık Hamam Koyundan sonra isterseniz akşam yemegi için Göcek şehrinde demirleme yapabilrsiniz.

Marmaris Fethiye deniz rotasında gezilecek yerlerin keşfedilmesi, Ege'nin gizemli sularında unutulmaz anılara yol açar. Ekincik, Dalyan Kaunos, Ağa Limanı, Domuz Adası gibi noktalar, tatilinize renk katacak. Tersane Adası'nda tarihi dokuları keşfedin, Sarsala Koyu'nda huzuru bulun ve Batık Hamam Koyundan sonra isterseniz akşam yemeği için Göcek şehrinde demirleme yapabilirsiniz ve Ertesi gün ise Fethiye, Ölü Deniz Gemiler Adası ve Kelebekler Vadisi'ni keşfetmek için heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu noktaların doğal güzellikleri ve tarihi dokuları sizi büyüleyecek. Fethiye'nin eşsiz atmosferinde unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Fethiye'nin turkuaz sularında yelken açmak, manzaralar eşliğinde huzurlu bir deniz tatili geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek. Ölü Deniz Gemiler Adası'nda Antik döneme ait kalıntıları keşfederken, Kelebekler Vadisi'nde doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap