Göcek Yat KiralamaGöcek koyları ve adaları dünyanın ve Türkiye’nin "top sosyete"sinin buluşma noktasıdır. Birbirinden lüks tekneler çevrede boy gösterirler. Fethiye-Muğla karayolu üzerinde, şirin bir balıkçı kasabası görünümünde olan Göcek, son yıllarda yat turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bunun yanı sıra marina turlarken karşılaşacağınız birçok bar, restoran ya da eğlence mekanıyla da göz doldurur. Doğal limanının yanı sıra etrafını çevreleyen çamlık tepeleri, yakınındaki ören yerleri, çok sayıdaki adaları ve koyları ile eşsiz bir turizm cennetidir.  Son yıllarda sayıları hızla artan modern konaklama tesisleri ve marinası ile eşsiz bir turizm cenneti olma yolunda olan Göcek, Dalaman Havaalanı’na 20 km. mesafededir. Bu sayede yurtdışından ya da şehir dışından gelseniz bile tekneye ulaşımınız hiç zor olmayacaktır.

Göcek Gulet kiralamanın da en özel bölgesidir  irili ufaklı koyları yemyeşil doğası ile Göcek  mavi yolculuğun vazgeçilmez adresi olmuştur, Göcek ve çevresinde mavi yolculuk için yapmanız gereken bizimle  iletişime geçmek. Bizler sizlere  istediğiniz özelliğe sahip guleti size en uygun fiyata kiralayabiliriz.

Göcek yıllardır mavi yolculuğun en popüler cennet köşesidir. Göcek limanından hareket eden bir mavi tur guleti sadece 10 dakikada bir koya demirleyebilir ve Göcek koyları bir birine çok yakındır üstelik burada dünyaca ünlü Yaslıca Adası, Batık Hamam, Sarsala koyu, Bedi rahmi koyu, Domuz Adası gibi daha birçok girintili çıkışlı çok muhteşem doğa harikası koyları vardır. 

Fethiye körfezinin en uç noktasında bulunan, çam ormanları ile kaplı dağların eteklerinde bulunan ve körfezin 12 Adalar’ına tepeden bakan Göcek limanından isterseniz Fethiye’nin dünyaca ünlü Ölüdeniz plajına gidilebilir ve Ölüdeniz yakınındaki Gemiler adasında bir gece konaklama imkanı bulabilir ve bu tarihi adayı ziyaret edebilirsiniz.

Göcek Limanı’ndan kalkış yapan birçok guletimiz bulunmaktadır. Guletlerimiz 14 metreden 50 metreye kadar boyutları değişebilen, kabin sayısı ise 3ten başlayıp 16ya kadar çıkabilen geniş bir filomuz mevcuttur. Havaalanına ulaşımın en kolay olduğu yerden huzur bulacağınız harika bir tatile başlamak için en kısa sürede guletlerimizi inceleyip bizimle iletişime geçin lütfen.

Göcek Kiralık Yatları