Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yatta Düğün Töreni

Yatta Düğün Töreni

Yatta düğün töreni yapmak hatta düğün için gelen misafirlerinizi yatta ağırlamak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve ne zaman nerede kaç kişilik bir misaifr grubunun geleceğini haber vermek. Biz sizin için özel olarak seçilmiş yat kiralama seçeneklerimiz arasından en iyisini size sunarız. Yüzlerce yat kiralama seçeneğimiz arasından sizin isteklerinizi karşılayacak en iyi alternatifleri size belirleriz. İster misafirleriniz ile harika bir mavi yolucluk yapabilir veya sevdikleriniz ile mavi tur seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. 

Hangisini seçerseniz seçin kimsenin unutamayacağı bir düğün töreni olacağına emin olun. Yatta düğün töreni yapmak pek çok insanın hayalini kurduğu harika bir organizasyon. Bu hayallerinizi Türkiye'nin en iyi yat kiralama firması olan maviturburada.com avantajları ile gerçekleştirebilirsiniz.  Yatta yapacağınız düğün sonrası isterseniz sevdikleriniz ve yeni evli çiftimizi yatımızda misafir edebileceğimiz gibi istemeniz durumunda yeni evli çiftimizi onlara özel seçilmiş bir yat ile Yunistan yada Hırvatistan'a doğru uzayan bir mavi yolculuğa gönderebiliriz. 

Yatta düğün yapmak istiyorsanız sizde Türkiye'nin en iyi yat kirala firmasının size sunacağı seçenekleri gözden geçirin. İsterseniz sadece yat kiralama hizmetinizi verebileceğimiz gibi isterseniz tüm düğün törenini sizler için organize edebiliriz. Denizin sonsuzluğunda güneşin, ay ile yer değiştirmeye başladğı saatlerde misafirlerinizle yatta yerinizi almaya başlarsınız. Gecenin denizde oluşturduğu yakamozlar ile beraber eşinizle çıktığınız ve bir ömrü beraber geçireceğiniz yolculuğunuz başlamış olur. Katılımcı sayısana göre organize edilecek güvertede isterseniz kokteyl isterseniz yemekli bir düğün töreni yapabilirsiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde otuz dört kişiye kadar misafiriniz ile yatta konaklama yapabileceğiniz gibi istemeniz durumunda da sadece size özel devam eden bir mavi yolculuk bayalı organizasyonu yapabiliriz.

Balayınızı Ege'nin Akdeniz ile buluştuğu harika bir coğrafyada geçirmenizi sağlayabileceğimiz gibi isterseniz sizleri Yunan adaları ya da Hırvatistanı kapsayan bir mavi yolculuk ile hiç unutmayacağınız bir balayı imkanı verebiliriz. Tüm bu hayellerin gerçeğe dönüşmesi için tek yapmanız gereken bizi aramak ve isteklerinizi belirtmek. Maviturburada.com un tecrübeli ve alanında uzman kadrosu sizin için gerekli olan herşeyi organize edecektir. 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap