MaviTurBurada.Com Haberler
Yelkenli Yat Kiralama Keyfi

Yelkenli Yat Kiralama Keyfi

Yat Kiralama hizmetimiz ile yelkenli yatlarımız ile daha uzun mesafelere yolculuk yapabilirsiniz. Yat kiralama hizmetinden yararlanarak sizde muhteşem bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Sizler de farklı bir tatil istiyorsanız veya tekrar eskiden olduğu gibi yelkenli yatınız ile denizlere açılmayı mı özlediniz ? Sizler için maviturburada yelkenli yat tahsis ederek sizleri mutlu etmeyi hedefliyor. Eğer kaptanlık tecrübeniz ve ehliyetiniz var ise kaptansız bir şekilde yat kiralayabiliyorsunuz. Hayır benim ehliyetim ve kaptanlık tecrübem yok diyorsanız size uzman bir kaptan tahsis edebiliyorlar. Aileniz ile birlikte bu yolculuğa çıkabilirsiniz. 8 kişinin konaklayabileceği lüks bir otele benzeyen özel dizaynlı yatlarda her şey mevcut bulunmaktadır. Yelkenli tekne ile denize açılan kişiler çok iyi bilirler yelkenli kullanmanın heyecanını. Denizin ortasında rüzgarın gücüne kendinizi bırakarak ilerlemek. Yelkenleri ayarlamak. Evet sizde o eski deniz tutkunlarındansanız eğer kesinlikle bu özel olarak hazırlanmış yatlardan kiralayarak hiçbir şeyi düşünmeden, arkanıza bile bakmadan denizlerde yol alabilirsiniz. Özellikle Ege ve Akdeniz’de ki her noktada konaklayarak tatil yapmak istemeyen olamaz herhalde. Sizin canınız nasıl isterse rotanız orası olur.

Size özel sunulan yelkenli yat konusunda uzman olan firmamızın kiralama hizmetlerinden faydalanmak için müşteri temsilcilerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Hiçbir şeyden kaçınılmadan sizler için düşünülmüş muhteşem yatlarımız ile en güzel tatil günlerinize yardımcı olmak istiyoruz. Yat kiralama sektöründe uzman olan maviturburada sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.