Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Otel mi Yat Kiralama Hizmeti mi

Otel mi yoksa Yat Kiralama mı 

Yat kiralama yaparak mı tatil yoksa otelde tatil mi? Seçim tabi ki de sizin fakat biz size bu yazımızda yat kiralama ile neler yapabilirsiniz bunlardan bahsetmek istiyoruz.  Size özel sizlerin rahatı ve konforu için dizayn edilmiş özel yatlarımız ile muhteşem bir mavi tura hazır mısınız ?

Herkes bütün senenin iş yorgunluğunu, stresini atmak için bu sene mükemmel bir tatil yapacağım diyerek düşüncelere dalar. Genellikle de bu sene farklı bir tatil yapmak istiyorum der. Fakat son ana kadar iş yoğunluğu hayatın inanılmaz koşuşturmacasından dolayı bir türlü plan program yapamayarak en son tercih her zaman gidilen bir yere gidip yine otel de kalıp, geçen sene yaşanan eğlencenin aynısını yaşamaktadır.

İş hayatından, evdeki işlerden veya şehir hayatının temiz olmayan havasından bunaldığımız için özellikle yaz mevsiminde bir tatile ihtiyaç duyuyoruz. Tatil diyince de aklımıza dolayısıyla elimizi sıcak sudan soğuk suya sokmadığımız bir süreç geliyor. Tek derdimiz deniz suyunun sıcaklığı ya da soğukluğu olsun istiyoruz. Tatil için mekan araştırırken de hem sakin hem de eğlence anlayışımıza uygun aktiviteler barındıran otellere bakmak geliyor aklımıza ilk olarak. Aslında mavi yolculuk bize otellerde verilenin çok daha fazlasını veriyor, sanki oteli kapatmış ve her şeyi siz yönetiyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz bir nevi.

Otellerde yine dört duvar arasında kalacağınız bir tatil sizi bekliyor olacak, her gün aynı kalabalık deniz veya havuz sularına dalacaksınız, eğlence mekanlarında başkalarının çaldığı müziklerle eğlenceye devam etmeniz gerekecek belki de. Mavi yolculuğun size sunduğu farklı koyları görmek için tekneyle gezmek için tekrardan masraf yapmanız gerekecek ve bir gün içerisinde tadını çıkaramadan koyları göreceksiniz. Tatil yerlerine geldiğinizde mutlaka bir tekne turu yapmak isteyeceksinizdir zaten çünkü asıl hayran bırakan güzellikler o koylarda olacak. 5 Yıldızlı oteller size bu güzelliği asla sunamazlar. Değişik su aktivitelerini deneyimlemek için de farklı yerlere gitmek zorunda kalacağınız bir otel tatili size göründüğünden çok daha maliyetli olabilecek. Buralara kadar gelmişken dalış yapıp balıklarla yüzmenizi ki bu aklınızdan çıkaramayacağınız harika bir deneyim olacaktır, açık denizlerde balık tutmanın keyfine varmanızı bizler şiddetle tavsiye ederiz.

Mavi yolculuk sayesinde her sabah farklı bir koyda uyanacaksınız, kendi seçtiğiniz ya da öncesinde biz uzman ekiplere güvenip seçimi bize bıraktığınız koyların güzelliğiyle güne başlayacaksınız. Mavinin ve yeşilin bin bir tonunu göreceksiniz bir hafta içerisinde. Mavi yolculuk boyunca kendi talep ettiğiniz ve bizlerin sizin için tedarik ettiği, tam sizin damak zevkinize uyan yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabileceksiniz. Sizin tercih ettiğiniz tarzda müzikler ve filmler ile eğleneceksiniz. Zaten teknelerimizde bulunan su sporu ekipmanları sayesinde istediğiniz su sporunu deneyimleyebileceksiniz, tek seferle sınırlı kalmak zorunda olmayacaksınız. Siz eğer eğlence istiyorsanız eğlenecek, sessizlik huzur istiyorsanız o zaman da sessizliğin tadını çıkaracaksınız. Üstelik tanımadığınız güvenmediğiniz insanlarla dolu bir yerde yaşamak zorunda kalmayacaksınız, sadece siz ve sevdiğiniz insanlar…

Mavi yolculuk tatilin ayrıntılarını düşününce aslında size birçok güzel ve özlediğiniz şeyi bir arada sunuyor. Bizce sizler de bu güzelliklerden mahrum kalmayı istemezsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap