Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Sahibinden Yat Kiralama

Sahibinden Yat Kiralama Fırsatları

Sahibinden yat kiralama için Maviturburada Sahibinden yat kiralama fırsatlarını sizlere sunuyor. Birbirinden lüks ve konforlu yatlarımız, sizlerin her türlü ihtiyacınıza yönelik olarak inşa edilmiş. Her bütçeye uygun yat modellerimiz sayesinde kendiniz için uygun yatı bulmanız hiç de zor olmayacak.

Çoğunluğu genç ve gelişen ihtiyaçlara yönelik olarak yenilenmiş yatlarımız kiracılarına lüks ve konforlu bir tatil vaat ediyor. Kaliteli işçilik ve malzemeyle üretilmiş yapıları gereği kalite kokan bir zaman geçireceksiniz. 

Sahibinden yat kiralama hizmetinin en güzel taraflarından bir tanesi de nezih dostlarınızla birlikte hiçbir yabancının bulunmadığı yatımızda sıcak ve keyifli bir zaman geçirebilecek olmanız. İşinin ehli, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunması da sizin ve sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirmenizi olanak kılacaktır. 

Yiyecek ve içecek konusunu hiç kafanıza takmanıza gerek yok. Maviturburada hizmetleri arasında siz değerli misafirlerimize sunduğu Yat Catering organizasyonu sayesinde her türlü yiyecek içecek imkanı rahatlıkla ulaşacaksınız. Özenle seçilmiş lezzetler, lüks bir sunumla sizlerin karşısına getirilecektir. 

Sahibinden yat kiralama imkanları, Maviturburada sunduğu diğer imkanlarla birlikte sizlere harika fırsatlar olarak geri dönmektedir. Her boyutta ve kalitedeki yapısı ile bünyemizde bütçenize uygun bir yat mutlaka bulunmaktadır. Kiralayacağız yatlarda her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Dostlarınızla birlikte içiniz rahat bir biçimde tatil yapabilirsiniz. Yatlarımızda çeşitli su eğlencesi ekipmanları mevcuttur.

Şirketimiz Mavi yolculuğun olduğu her yerde sahibinden yat kiralama imkanları ile sadece yurt içinde değil, yurt dışında birçok sahibinden yatlarla da mavi tur tatillerinize yeni destinasyonlar görmenizi sağlıyor. Misafirlerimizin tek yapması gereken Maviturburada.com adresinden yurt içinde Bodrum Yat Kiralama, Marmaris Yat Kiralama, Bozburun Yat Kiralama, Göcek Yat kiralama ve Fethiye Yat kiralama ya da yurt dışından Hirvatistan Yat Kiralama ve Yunanistan Yat Kiralama seçeneklerinden birini seçerek her yıl gelenek haline getirdiğiniz mavi yolculuklarınıza bir yenisi ekleyebilirsiniz. 

Şirketimiz bünyesinde bulunan Ekonomik Yat Kiralama, Lüks Yat Kiralama, Yelkenli Yat Kiralama, Trawler Yat Kiralama ve Vip Yat Kiralama seçenekleri sayesinde bütçenize ve grubunuza uygun sahibinden yat kiralama fırsatını bulabileceksiniz. Hayalinizdeki rüya yatı seçtikten sonra yat kiralama şartlarına bakabilir, dilediğiniz yatı Maviturburada ayrıcalığı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap