Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

TRAWLER YAT KİRALAMA

Trawler Yat Kiralama

Trawler yat kiralama ile sürat benim için önemli değil diyeceksiniz, ben mavi yolculuk doyasıya ve doğayı seyrederek yaşamak istiyorum veya hızlı tekneyi ne yapayım ki havaalanına yetişmek için kullanacağım zaten ya da benim yatım hem konforlu hem kaliteli hem de sert denizlerde güvenli olsun" diyorsanız, Trawler Yat kiralama olanağı sayesinde beğendiğiniz bir Trawler kiralayabilir, onunla harika yolculuklara çıkabilirsiniz.

Guletlere ve Yelkenlilere göre daha konforlu ve lüks bir yapıya sahip Trawler yat kiralama hizmetlerimiz  harika bir tatil deneyimlemek isteyen müşterilerimize yönelik üretilmişlerdir. Genelde personeli ile birlikte kiralanan yatlarımız sizlere üstün bir hizmette bulunmaktadır. Genel olarak üst kriterlere sahip yatlarımızla çıkacağınız mavi yolculuk turları sizlere unutulmaz deneyimler kazandıracaktır. 

Yatlarımızın hepsinde kabinler özenle dizayn edilmiştir. Kabinin türü ne olursa olsun belli bir kaliteyi her müşterimize sunmaktadır. Neredeyse tüm trawler modellerimizde bulunan klima sistemi sizlere ferah bir ortam yaşatmaktadır. Lüks ve konforlu dizayn edilmiş salonları sizlere ve sevdiklerinize enfes bir yaşam alanı sunar. Tam donanımlı ve modern mobilyalı yapılarıyla içinde vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Pek çok yat modelinin salonunda eğlence alanı bulunmaktadır. Bu alanlarda sevdiklerinizle birlikte eğlenebilecek, çeşitli oyunlar oynayabileceksiniz. Yatlarımızın mutfağı tam donanımlı olmakla birlikte modern bir yapıdadır. Sizlere harika lezzetler sunacak olan aşçılarımız mutfağın tüm olanaklarını sizin ayağınıza sererken deneyimli personelimizle birlikte sunacağımız yiyecek hizmeti sayesinde kafanıza hiçbir ayrıntıyı takmak zorunda kalmayacaksınız. 

Çeşitli su oyuncakları sayesinde su sporu severlerin de gönlünü fethedecek olan yatlarımız size denizin tadını çıkarma fırsatını sunacak. Trawlerlarımız çeşitli koy ve adalarda demirlerken sizler de sevdiklerinizle birlikte eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız.

Trawler Yat Kiralamada en önemli olan kampanyalarımızı takip etmeniz. Kampanya kategorilerinden ister destinasyonlara göre (Bodrum Yat Kiralama Fırsatı, Marmaris Yat Kiralama Fırsatı, Bozburun Yat Kiralama Fırsatı, Göcek Yat Kiralama Fırsatı, Fethiye Yat Kiralama Fırsatı, Yunanistan Yat Kiralama fırsatı ve Hırvatistan Yat Kiralama Fırsatı) isterse de yaz sezonundaki aylara göre (Mayıs Yat Kiralama Fırsatı, Haziran Yat Kiralama Fırsatı, Temmuz Yat Kiralama Fırsatı, Ağustos Yat Kiralama Fırsatı, Eylül Yat Kiralama Fırsatı ve Ekim Yat Kiralama Fırsatı) fırsatlarımızdan birini seçerek belki de rüyalarınızdaki mavi turu yaşamak mümkün olmuş olacak. Trawler yat kiralama şartlarını inceleyerek şartlarımızı görebilir, kiralamak istediğiniz yatı bize bildirerek dilediğiniz yatı maviturburada.com farkı ile kiralayabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap