Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yat Tatili

YAT TATİLİ

Yat kiralama ile yat tatilinizi isterseniz bayan kaptan isterseniz de bay kaptan eşliğinde yapabilirsiniz. Siz misafirlerimiz için her türlü hizmeti ayaklarınıza sermek istiyoruz. Malum yaz sezonu da yaklaşıyor bu sezon boyunca sizlere sakin masmavi bir deniz manzarası eşliğinde bir yat tatili yaşatmak istiyoruz. Tüm sezon boyunca tarihini tam olarak belirleyemediyseniz bile her ay bu turların organizesini yapmaktayız. Fakat sizden istediğimiz tek şey yat tatili yapmak istediğiniz tarih öncesinde bizi arayıp müsaitlik sorgulamasını yaptırmanız. Müsaitlik sorgulamasında hem personellerimizin sizler için hizmetlerinin ayarlanabilmesi hem de yatlarımızın sizin istediğiniz gibi hazırda olup olmadığının sorgulaması yapılmaktadır. Yat tatili yapmak istediğiniz haftadan bir önce yapılan tatil limanda yapıldıysa sonraki hafta da yapılan tatil aynı limandan tura çıkabilmektedir. Bunun nedeni de yolda 7-8 saat zaman kaybının olmaması ve tura geç çıkılmamasıdır. Genellikle yat tatilleri ülkemizde deniz kıyısında bulunan birçok koylarda gerçekleşmektedir.

Günümüzde özellikle de son birkaç sezon ülkemizde yat tatilleri rağbet görmeye başlamıştır. Yat kiralama hizmetlerimiz lle sizde bu güzellikleri yaşayabilirsiniz..

Özellikle de sıklıkla akraba grupları yat tatillerini tercih etmektedir. Hatta bir çok bayan konuğumuz yatımızın mutfağından güvertesine kadar her yerini kendi teknesiymiş gibi hissetmektedir. Hatta bazen bazı konuklarımız mutfağa gelip kendi yemeklerini kendileri bile pişirmek istemektedir. Sizler için en ince konforunuza kadar düşündüğümüz yat tatilini birçok aileler çocuklarıyla birlikte tercih etmekte olup aynı zamanda da son derece memnun ayrılmaktadırlar. Siz de ege sınırları içerisinde olan koylarda yatımızı demirleyerek sizlere sunduğumuz tatillerimizde sizlere dört dörtlük bir hizmet sunmakta olup bu tatilinizi hiç unutamamanız için sizlere güzel bir tatil geçirmeniz için elimizden geleni yapmaktayız ve de yapmaya da devam edeceğiz. Sizlere hizmette bulunan ekibimiz 6 kişidir. Ve bu ekibimiz sizin güzel bir tatil geçirebilmeniz için her arzunuzu yerine getirebilmek için çokça emek harcamaktadır. Yat tatilinizi yaparken genellikle rüzgarın estiği ortamlarda bulunan koylara demir zorlukla atılabilmektedir. Bu nedenle de Göcek ve çevresindeki koylar tercih edilmektedir. Genellikle bu bölgelerde personel ekip sayımız yeterli olabilmektedir. Fakat rüzgar esen bölgelerde ise halat çekecek bazı personellere de ihtiyaç duyabilmekteyiz.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap