Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bodrum Gulet Kiralama Fiyatları

Bodrum Gulet Kiralama

Renkli gece hayatı, yaz aylarında tıklım tıklım dolan plajları, eşsiz güzellikteki koy ve körfezleri ile Bodrum; eğlencenin, deniz-kum-güneş keyfinin en önemli adreslerinden biri olmaya devam ediyor.Bodrum’un üç incisi olarak da bilinen Turgutreis, Güvercinlik ve Gümüşlük koylarına ev sahipliği yapan Bodrum; mavi tur denildiğinde akla ilk gelen, yat turizminin olmazsa olmaz şehirlerinden bir tanesi.Sizler de Bodrum koy, körfez ve doğal güzelliklerini bir an önce keşfe koyulmak istiyorsanız; Bodrum gulet kiralama fiyatlarından birini hemen değerlendirebilir; sıra dışı bir tatil geçirebilirsiniz.

Bodrum Gulet Kiralama Fiyatları Nasıl?

Bodrum gulet kiralama fiyatlarının kiraladığınız guletin sahip olduğu kabin sayısına, kabinlerin donanımına, guletin uzunluğuna, kapasitesine ve lükslük durumuna göre farklılık arz ettiğini söyleyebiliriz.

Her bütçeye hitap eden Bodrum gulet kiralama fiyatları üzerinde tekne kiralama sezonu da oldukça belirleyici bir etken oluyor. Bu seçenekleri daha ayrıntılı incelemek için Gulet Gezisi Hakkında yazımızı da inceleyebilirsiniz. Ekonomik fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız; Nisan ve Mayıs aylarında tatil yapmak üzere gulet kiralamak sizin yararınıza olabilir. Haziran ve Temmuz aylarında fiyatlar biraz daha tuzlu oluyor. Eylül’den Kasım’a kadar devam eden süreçte ise fiyatlar; hemen hemen 3 katına kadar yükseliyor.

Bodrum açık denizinde doyasıya yüzmek, ardından guletin güneşlenme bölümünde bronzlaşmak, ertesi gün Bodrum’un antik kentlerinden birinde gizemli bir yolculuğa çıkmak istemez miydiniz ? O zaman size en uygun olan Bodrum gulet kiralama fiyatını en kısa süre içerisinde değerlendirmenizi öneriyoruz.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap