Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Haftalık Tekne Kiralama

Haftalık Tekne Kiralama

Haftalık Tekne kiralama hizmetlerimizle misafirlerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız. Firmamıza bağlı her boyut ve imkana sahip guletlerimizle siz ve değerli dostlarınıza ekonomik, lüks ve konforu bir arada sunan yatlarımızla misafirlerimizin gönlünü fethetmekteyiz. Bütçenize uygun tekneyi seçerek harika bir tatil deneyimleyebilir, dostlarınızla birlikte ayrıcalıklı bir zaman geçirebilirsiniz. 

Firma olarak misafirlerimize farklı boy ve kalitedeki yatları en iyi fiyat avantajıyla sunmaktayız. 2 kabinden 15 kabine kadar grubunuzun sayısına ve istemiş olduğunuz kriterlere göre alternatif yatlarımız hizmetinizdedir. Bodrum, Marmaris, Bozburun, Göcek ve Fethiye de yat kiralayarak ya da Yunan Adaları ve Hırvatistan’da gezebilirsiniz. Teknelerimiz günlük 450 € dan başlayan cazip fiyatlarla siz misafirlerimizi beklemektedir. 

Klasik üretimli guletlerin yanında isteğe bağlı özel üretim guletler de mevcuttur. Geleneksel guletler yığma ağaçtan üretilir, hoş bir görünümü ve ağaç kokusuyla size hayla yaşadığının hissini verirler.  Bodrum Guleti olarak da adlandırılan yatlarımız farklı boyut ve özellikleriyle her kesimdeki misafirlerimize hitap edebilmektedir. Maviturburada.com sitesi olarak ekonomik ve konforlu guletlerimizin yanında, lüks tutkunları için üretilmiş, ultra lüks özelliklere sahip Vip guletlerimizle siz değerli müşterilerimize cezbedici bir mavi yolculuk tatilini vaad ediyoruz. Misafirlerimizin tek yapması gereken sitemiz içersinde bulanan Ekonomik yat kiralama, Lüks yat kiralama ve Vip yat kiralama seçeneklerinden birini seçerek hayalindeki guletti seçerek bizimle iletişime geçmeleridir. 

Firmamız bünyesinde misafirlerimizin isteklerine ve gruplarının kişi sayısına göre elimizde her kapasiteye uygun yatlarımız yer almaktadır. Bazı yatlarımızda opsiyonel olarak kontenjanı artırmak da mümkün olabilmektedir. Her bütçeye uygun yatlarımızla birlikte sizlere müthiş hizmet verecek olan personelimiz unutamayacağınız tatil yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. 

Maviturburada farkı ile kiralayabileceğiniz guletler sizlere ve sevdiklerinize unutulmayacak tatil ve aktivite imkanları sunmaktadır. Eğer bu ayrıcalıklardan faydalanmak, sevdiklerinize müthiş bir deneyim yaşatmak istiyorsanız Yat Kiralama şartlarımızı inceledikten sonra beğendiğiniz ya da ilgilendiğiniz yat kiralama seçenekleri için o yatın sayfasında yer alan teklif al formu üzerinden bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi isterseniz de sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizi arayıp istediğiniz tarih aralığı ile misafir sayınızı belirtmek olacaktır. Uzun yıllardır yat kiralama sektöründe hizmet veren firmamız geri kalan her şeyi sizin için halleder.  

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap