Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Kurban Bayramı Yat Kiralama

Kurban Bayramı Yat Kiralama

Kurban bayramı yaklaşıyor, tekrardan uzun bir tatil olmasını beklediğimiz Kurban Bayramında yat kiralama yaparak sevdikleriniz ile güzel bir mavi yolculuk yapmaya ne dersiniz?  Bayramda kalabalıklaşan, herkesin fırsat bilip akın ettiği oteller yerine sadece size özel kapatılmış bir otel gibi yaşayacağınız bir hafta sizce de çok güzel olmaz mı? Biz maviturburada.com olarak sizlere bu güzel fırsatları sunmaya, içiniz rahat bir tatil yapmanızı sağlamaya hazırız. Yat kiralama konusunda en iyi yat kiralama fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizin tek yapmanız gereken sitemizde yer alan yüzlerce yat seçeneği arasından istediğinizi seçmek olacaktır. Biz sizlerin güzel bir mavi yolculuk yapması için geri kalan her şeyi hallediyoruz. 

Biz firma olarak uzun yıllardır denizcilik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kendi bünyemizde yer alan yat kiralama seçenekleri ile sizlere gulet kiralama ve yelkenli kiralama konusunda üstün hizmet kalitesi ile uygun fiyatlar sunmaya devam ediyoruz. Marmaris, Fethiye, Bozburun, Göcek, Bodrum yat kiralama seçeneklerimiz dışında eğer isterseniz sizler için yurtdışı yat kiralama seçenekleri de sunuyoruz. Yunanistan yat kiralama ve Hırvatistan yat kiralama seçeneklerimiz ile sizlere harika bir tatil yaşatmak bizim işimiz. 

Sizin tek yapmanız gereken tatil için seçtiğiniz zamanı ve misafir sayınızı bize bildirmek olacaktır. Alanında uzman ekibimiz sizin için gerekli olan tüm organizasyonu ilk dakikasından son dakikasına kadar planlayarak sizlere sadece güzel bir tatil yapma imkanı verecektir. Teknelerimizde sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek pek çok konfor özelliği bulunmaktadır. Jakuzi veya büyük ekran LCD TV gibi pek çok lüks konfor özelliği ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap