Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi son zamanların en güzel, en popüler evlenme teklifleri arasında yerini alıyor. İster sadece siz ve eşiniz olacak eğer ikalabalık önünde bir teklif isterseniz tüm sevdikleriniz ile beraber harika bir evlilik teklifi yaşayıp unutulmaz bir yat turu yapabilirsiniz. İsterseniz yat kiralama konusunda uzman www.maviturburada.com olarak sizlere bu hizmetleri sunuyoruz. 

Siz sadece kaç kişi olacak, hangi tarih aralığında teknede bulunacaksınız veya teklif hangi gün gerçekleşecek, nasıl bir organizasyon istiyorsunuz bize söyleyin yeter. Biz sizin için gerekli olan her şeyi organize ederiz. Sadece mavi yolculuk ve mavi tur konusunda değil özel organizasyonlar konusunda da eğitimli bir kadro ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yatta evlenme teklifi yaparak sizde unutulmaz bir evlenme teklifine imza atabilirsiniz. 

Evlenme teklifiniz sonrası ister sevdikleriniz ister eşiniz olacak insan ile beraber boğazda harika bir yemek yiyebilir. Marmaris, Bodrum, Göcek, Bozburun, Fethiye yat kiralama seçeneklerimi ile beraber harika bir mavi yolculuk yapabilirsiniz. Beklentilerinizin üzerinde zamanlar geçirmek bizim ile çok kolay olacak. Eğer mavi yolculuk için yeterince zamanınız yok ise biz sizler için harika bir mavi tur organize edebiliriz. 

Gulet yat kiralama seçeneklerimiz ile sizde isterseniz 50 kişiye kadar yatta yemek veya özel gece organizasyonu yapabilirsiniz. Son derece modern ve lüks olan yatlarımız ile sizlere hizmet vermek maviturburada.com ailesi için mutluluk olacaktır. Misafirleriniz için ikram servislerimiz ve konaklama imkanı sunmaktayız. Tekna kabinlerimiz oldukça konforlu ve lüks donanımlara sahiptir. Jakuzi veya büyük ekran LCD TV gibi birbirinden güzel imkanlar ile sizleri ağırlamak bizlere mutluluk verecektir. 

Yat kiralama konusunda uzman olan www.maviturburada.com sizlere yüzlerce yat kirala seçeneği arasından istediğinizi kiralama şansı veriyor. Beğendiğiniz yatın sayfasında yer alan teklif al formunu kullanabileceğiniz gibi isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarından doğrudan müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. 

 

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap