Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Gulet Kiralama Fiyatları

Gulet Kiralama Fiyatları

Ege ve Akdeniz koy ve körfezlerine doğru gerçekleşen keyifli bir mavi yolculuğa koyulmanıza aracılık eden guletler; ahşap malzemeden üretiliyor ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşama fırsatı tanıyor.

TV, duşa kabin, oturma grupları ve mini dolap ile donatılan lüks guletler; 5 yıldızlı otel konforunu hiçbir şekilde aratmazken, gulet kiralama fiyatları da guletin sahip olduğu niteliklere göre değişiklik gösteriyor.

Peki, Gulet Kiralama Fiyatları Üzerinde Belirleyici Olan Faktörler Neler?

·  Kabin sayısı

Bir grup halinde gulet kiralamayı düşünüyorsanız; guletteki kabin sayısını göz önünde bulundurmalısınız. 4 odası bulunan 4 kişi ağırlama kapasitesine sahip standart/ekonomik bir gulet kiraladığınızda ortalama 500 Euro gibi bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

·  Guletin lükslük seviyesi

Guletler standart, lüks ve ultra lüks guletler şeklinde sınıflandırılmaktadır. Standart guletler maliyeti ve konforu en az olan ama temel ihtiyaçlarınızı yine de en hijyenik ve rahat şekilde sizlere sunabilen guletlerdir. Lüks guletler 5 yıldızlı otel konforunu yakalayabileceğiniz biraz daha pahalı olan guletlerdir. Ultra lüks olanlar ise konforu doruklarda yaşayacağınız ve fiyatların en pahalı olduğu gulet türleridir. Şayet standart ve ekonomik guletlere nazaran daha konforlu ve lüks bir gulet kiralayacaksanız; en az 3 kat fazla bir gulet kiralama fiyatı ödemeniz bekleniyor. Yani 4 kişilik bir guleti 1000 Euro’dan başlayan fiyatlarla kiralayabiliyorsunuz.

·  Guleti kiraladığınız dönem

Daha ekonomik fiyatlara muhteşem bir mavi tur yolculuğu deneyimlemek için gulet kiraladığınız sezonunu da göz önünde bulundurmanız şart. Nisan başlarında daha uygun olan gulet kiralama fiyatları, gulet kiralamaya talebin yoğunlaştığı Haziran, Temmuz ve Ağustos döneminde en az %50 oranında artış gösteriyor. Eylül ve Ekim sezonunda ise fiyatlar; 3 katına yükseliyor.

Erken rezervasyon imkanlarından yararlandığınız durumlarda da maliyeti biraz da olsun düşürebiliyorsunuz. 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap