Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Hoşunuza Gidebilecek Yat Kiralama Seçenekleri

Ülkemizin en popüler yat kiralama bölgelerinden birisi de Bozburun olmaktadır. Sahip olduğu coğrafya dolayısıyla irili ufaklı birçok koya sahip olan Bozburun aynı zamanda doğal limanları ile de mavi yolculuk rotaları içerisinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Neden Bozburun'un Tercih Etmelisiniz?

Adını kendisini çevreleyen dağlardan alan Bozburun, Muğla ilinin Marmaris ilçesinin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bozburun’un ünlenmesinde en etkili olan etmen ise gulet yapım yerlerinin merkezi olmasıdır. Bu sebeple de marinalarda bulunan guletlerin önemli bir kısmı Bozburun’da yapılmaktadır.

Bozburun sadece gulet tersaneleri ile değil aynı zamanda sessiz ve sakin olması ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Temiz bir çevreye sahip olan Bozburun, aynı zamanda çok sayıda pansiyon ve restorana da ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple de sakin bir tatil tercih edenler için en popüler destinasyonlardan birisi olmuştur. Bozburun tatiliniz sizlere köy hayatına en yakın ve son derece konforlu bir tatil deneyimi sunacaktır.

Bunların yanında Yunan adaları ile bağlantılı kıyılarının bulunması da Bozburun’u cazip kılan özelliklerden birisi olmaktadır. Bölgenin özelliklerinden birisi de denizinin kendi kendini temizleyebilmesidir. Bu sayede özellikle yüzme ve deniz aşıklarını kendisine çekmektedir.

Neden Bozburun yat Kiralama Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

Bozburun birçok özelliği sebebiyle yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilmektedir. Bu ziyaretlerin önemli bir kısmı ise mavi yolculuk amacıyla yapılmaktadır.

Bozburun Limanı

Bozburun yat kiralama hizmetlerinin bu kadar çok tercih edilmesinin sebepleri arasındaki ilk sırayı gulet ve tekneler Bozburun Limanı’na demirlemeleridir. Bu sayede mavi yolculuğun ilk durağına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Farklı Güzellikteki Koylar

Bu avantajının yanında Bozburun Limanı’ndan demir aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde eşsiz güzellikteki kıyılara erişebilirsiniz. Bu sayede mavi yolculuğunuzun her dakikasını farklı bir koyda farklı deneyimler ile taçlandırabilirsiniz.

Sahil Kasabaları ve Köyleri

Bir yarımada olan Bozburun’un tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise Bozburun’un birçok şirin kasaba ve köye ev sahipliği yapmasıdır. Herkesin hayallerinin bir köşesinde yer alan balıkçı kasabalarını gerçekten deneyimleyebileceğiniz bu köy ve kasabalarda yerel halk ile tanışabilir ve yörenin geleneksel hayatını deneyimleyebilirsiniz.

Bozburun Yat Kiralama Rotalarında Nereleri Yer Almaktadır?

Bozburun yat kiralama hizmeti aldığınızda son derece geniş bir rota seçeneğine de sahip olabilirsiniz. Rota belirlerken görmek istediğiniz destinasyonları kendiniz belirleyebilir ve süresini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bu sebeple de Bozburun yat kiralama hizmetleri size göre düzenlenir.

Bozburun yat kiralama hizmetleri içerisinde tercih edebileceğiniz destinasyonların içerisinde Hisarönü, Kızılger, Taşlıca, Orhaniye, Selimiye, Turgut ve Söğüt gibi yerel destinasyonların yanı sıra Yunanistan’a bağlı olan Simi gibi adaları da tercih edebilirsiniz.

Bodrum Yat Kiralama

Ülkemizin en sevilen tatil beldelerinin başında gelen Bodrum, aynı zamanda Bodrum yat kiralama hizmetleri ile de son derece popüler olmaktadır. Mavi tura dair aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Bodrum yat kiralama hizmetlerinde Ege’nin tüm doğal güzelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Ege’nin masmavi sularının yanı sıra doğal ve coğrafi güzelliklerini de deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca gece hayatında çılgınca eğlenebilir ve gündüzleri de su sporlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Mavi yolculuk rotalarının en sevilenlerini de bünyesinde bulunduran Bodrum yat hizmetlerinin rotalarının içerisinde ise şunlar yer almaktadır.

 • Bodrum,
 • Kos,
 • Simi,
 • Rodos,
 • Datça,
 • kalimos,
 • Leros,
 • Patmos,
 • Lipsi,
 • Bozburun,
 • Marmaris,

Buradan da anlaşılacağı üzere Bodrum yat kiralama hizmetleri sadece Türk karasularında değil aynı zamanda Yunan karasularında da hizmet vermektedir. Bu sayede de Yunan kültürü ile de tanışma fırsatı sunmaktadır.

Bodrum Gulet Kiralama

Mavi yolculuk denildiğinde akla ilk gelen yerlerin başında olan Bodrum, birbirinden farklı fırsatları sunarak her geçen sene daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bodrum yat kiralama hizmetleri de bu talebi karşılama ve beklenenden daha iyisini yapmak için her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Bodrum yat kiralama hizmetlerinin birçok farklı alternatif sunması doğal olarak fiyatlarının çeşitlenmesine de neden olmaktadır. Bu sebeple de her bütçeye uygun hizmetin bulunması mümkün olmaktadır. Özellikle de erken rezervasyon olanaklarının sunulması ile çok daha uygun fiyatlara Bodrum yat kiralama hizmetlerinin alınması mümkün olmaktadır. Bu da unutamayacağınız deneyimlerinizi çok daha ekonomik fiyatlara yakalamanızı sağlayacaktır.

Bodrum yat kiralama hizmetleri sunmuş olduğu seçenekleri ile beklentilerinizin ötesinde karşılamaktadır. Bodrum’da yer alan yat kiralama sektörünü son derece gelişmiş olmasının yanı sıra deneyimli olması da verilen hizmetlerin çeşitliliğini ve profesyonelliğini artırmaktadır. Unutulmaz anlar yaşamanızı da tam olarak sahip olunan bu yetkinlikler sağlamaktadır.

Maviturburada.com sunmuş olduğu birbirinden farklı Bodrum yat kiralama hizmeti sunan markaları ile size ve bütçenize en uygun mavi tatilinizi planlayabilirsiniz. Çıkacağınız bu mavi yolculuk size tüm stresinizi ve yorgunluğunuzu geride bıraktıracak ve karaya yeniden ayak bastığınızda yepyeni biri olmanızı sağlayacaktır.

Müşteri memnuniyeti üst noktada olan firmalar ile birlikte çalışmamız ve tatillerinizin ne kadar kıymetli olduğunu farkında olmamız sebebiyle sizlere üst düzey bir deneyim sunuyoruz. Unutulmaz anlarınızı planlamak için gerekli olan tüm bilgileri büyük bir şeffaflık ile sizlerle paylaşıyoruz ve aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan yolculuğa çıkmanızı sağlıyor ve seyahatinizin her adımında yanınızda oluyoruz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap