Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Yat kiralama fiyatları

Yat kiralama fiyatları

Mavi yolculuk ve mavide tatil sever dostlarımız sizlere Yat kiralama hakkında bilgilendirmek istiyoruz  nedir bu bilgiler?

Öncelikle Yat kategorileri hakkında bilgilendirmek istiyoruz yatlarımız kategorileri boyları, kamara konforu ve kamara sayısına göre sınıflandırılır Ekonomik  Yatlar ve  lüks yatlar.

-Ekonomik yatlar boyu 12 ile 24 metre arası klimasız kamara ölçüleri standart  210x250 boy ve genişliğinde banyo içinde genelde  kabinli  duş sistemi ve WC sistemi ev tipi tabiki de  kamaranın   içinde ölçüleri 110X250, yattın boyuna göre minimun 2, maxsimum 4 personeli olan istediğiniz konfor ve yatın büyüklüğünü seçebilme imkanı lüks yatlara göre daha fazladır.

-Yat kiralama fiyatları ise en önemlisi  kamara konforu genişliği klimalı oluşu lüks yatlarda genelde 2 adet baş ve pupa (kıç) da olmak üzere büyük Master kamaralar mevcuttur 400X600 metre genişliğinde fakat yat boyuna göre değişir, lüks yatların boyu 20 m ,3 kamaralıdan başlayıp 50 metre, 8 kamaraya kadar mevcuttur. Lüks yat kamaraları  ve banyoları geniş rahat ve konforlu olup içinde saç kurutma makinasından tutun jakulizisine kadar olan lüks kategori yatlarımız mevcuttur, personel sayısı yatın boyuna göre minimum 4 kişi ile maksimum 7 kişiye kadar hizmet veren personeli vardır lüks yatların konforu ve hizmet kalitesi  5 yıldızlı bir Hotel konforundan ve hizmetinden kat kat daha üstündür  web sitemizde lüks yatlar kategorisinden seçebilirsiniz.

-Yat Gezi Rotaları genelde Marmaris ve Bozburun son yıllarda çok popüler olup ama unutmayalım ki Bodrum, Göcek ve Fethiye den yat kiralayıp bir Göcek ve Fethiye koylarını gezebilirsiniz  doğa muhteşem ayrıca Bodrum'dan yat kiralayıp Gökova Körfezini gezme imkanı veya Bodrum'dan yatla Yunan adaları gezebilirsiniz. Marmaris veya Bozburundan kiralamak istediğiniz bir yatla muhteşem Hisarönü Körfezi ve civarındaki harika balıkçı kasabalarını görebilir en önemlisi ise Bozburundan kiralamak istediğiniz yat ile muhteşem Simi Adasını ziyaret edebilirsiniz  daha fazla bilgi almak için 7/24 hizmet veren ekibimizle iletişime  geçebilirsiniz    

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap