MaviTurBurada.Com Haberler
Haftalık Gulet Kiralama

Haftalık Gulet Kiralama

Akdeniz ve Ege bölgesine münhasır olan guletlerde bazen eğlenceli bazen bol aksiyonlu bazen de huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor. Hemen haftalık gulet kiralama fiyatları ve seçenekleri hakkında bilgi alarak; koy ve körfezlerde serinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her yaz sezonunda onbinlerce kişi tarafından tercih edilen haftalık gulet kiralama;  son dönemlerde oldukça uygun fiyatları ve lüks garantisi ile oldukça cezp edici bir tatil vaat ediyor. Yaz aylarında biraz adrenalin depolamak, biraz dinlenmek, bir tutam da güneş ve deniz ikilisine doymak için sizler de şahsınıza özel bir gulet kiralayabilirsiniz.

Haftalık Gulet Kiralama Nedir?

Tamamen ev konforunda imal edilen gulet yatlar; içerisinde duş, salon, yemekhane, güneşlenme alanı vb. farklı bölmelerin yer aldığı birer tekne çeşididir, diyebiliriz. Kendi içerisinde sahip olduğu birtakım özelliklere göre standart, lüks, delux gibi farklı isimlerle adlandırılan bu guletler; Ege bölgesine özel ahşaptan üretilir. Yani gulet; deniz üstündeki misafirhanedir.

Haftalık gulet kiraladığınızda; kiraladığınız guletin misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan kabinlerinden birinde konaklayabilirsiniz. Sabah kahvaltınızı, akşam yemeğinizi ve ara atıştırmalıklarınızı büyük bir zevkle tadabileceğiniz guletlerde güneşlenerek; kış aylarına bronz teniniz ile girebilirsiniz.

Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek gibi farklı rotasyonlarının eşsiz güzellikteki koy ve körfezlerinde sörf yapabilir; 1 hafta boyunca dalış gibi su sporlarına katılabilirsiniz. Hatta ve hatta haftalık gulet kiraladığınızda uğradığınız koyların tabiat harikalarını da keşfe koyulabilir, trekking, yamaç paraşütü gibi adrenalini bol aktivitelerle enerji depolayabilirsiniz.

Keyifli tatiller…