Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

D Maris Hotel Lüks Yat Kiralama

D Maris  Hotel Lüks Yat Kiralama

D maris  Hotel Türkiyenin en güzel lokosyonunda ve türkiyenin  gözde lüks  hotellerinden birisidir. Marmaris bencik  koyundaki  de maris Hotel  muhteşem denizi  ve manzarasıyla  misafirlerini mutlu etmeyi  fazlasıyla başarıyor. Hotel içerisinde ünlü restoran zincirlerinden  Nusret,  yünan lokantası manos gibi bir çok restorantlar mevcuttur.

D maris Hotel muhteşem bir  koyda  olduğu için dolayısıyla  etrafında  bir sürü irili ufaklı görülmesi gereken harika  koylar var  misafirlerin en çok taleplepleri  de maris hotelden  lüks  bir  yat kiralayıp bu muhteşem koyları  günü birlik  gezmek  bazı misafirlerimiz günü birlik değil 2 veya  3 günlük yat kiralayabiliyorlar.

D maris  Hotel iskelesinde  lüks yatlar vardır fakat bazen bu yatlar müsait olmuyor  tam bu durumlarda  Mavi Tur Burada ekibi araya giriyor sizlerin konforuna  ve bütcesine göre her türlü yat, motoryat, gulet, katamaran  gibi lüks yatları hizmetine sunuyor  ekibimiz sizlerin 7/24 hizmetinizde olup bir telefon uzaklığında. Talebiniz  doğrultusunda isterseniz sizleri selimiye ve bozburun muhteşem koylarını görme  imkanı da sunuyoruz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap