Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Bodrum Tekne Kiralama

Yat kiralama hizmeti herkesten alınacak basit bir hizmet değildir. Kendinizi ve ailenizi emanet edeceğiniz. Yat ve Yat mürettebatı sizin huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmenizi sağlamak zorundadır. Biz firma olarak tüm yat kiralama fırsatlarımızda alanında uzman ve eğitimli bir kadro ile çalışıyoruz. Bizler Yat kiralama sektöründe sizlere en uygun fiyata en güzel yatlarımızı kiralamaktayız. Yatlarımız ile denizin maviliklerine kendinizi atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplanıp hayatın stresini atmak için denizin ortasında sessizliğin içinde balık tutabilirsiniz. Yatlarımız sizler için uygun şekilde tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızla veya ailenizle özel günleriniz de denizin ortasında muhteşem bir parti verebilirsiniz.

Mavi yolculukların en önemli destinasyonlarından biri olan Bodrum yat kiralama, Türkiye’nin ilk ve en önemli mavi tur bölgelerinden birisidir. Modern marinaları, havaalanına yakınlığı ve otoyolların rahatlığı ile ulaşımın oldukça kolay olduğu Bodrum, tatilcilere deniz ve mavinin huzurunu ister günlük isterde haftalık tekne kiralayarak yaşayabilirsiniz. 

Bodrum Yarımadası Ege’ye özgü girintili ve çıkıntılı coğrafi yapısı ile mavi tur teknelerinin aradığı tüm doğal güzellikleri sunmaktadır. Özellikle mavi tur severlerin tercih ettiği Gökova'ya gidebilirsiniz. Bodrum'dan başlayarak sırasıyla Orak adası, Çökertme, Yedi adalar, İngiliz Limanı, Kleopatra adası, Karacasöğüt, Löngöz, Tuzla, Kargılı, Kisebükü, Pabuç Burnu, Yalıçiftlik ve Bodrum olarak mavi yolcuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bodrum'a gelipte daha önce Gökova'da mavi tur yaptıysanız ve farklı rotalar arıyorsanız. Anternatif olarak Bodrum çıkışlı ve girişli olmak üzere Yunan adaları yat kiralama seçeneğimizi tıklayarak mavi yolculuğa çıkabilirsiniz. Yunan adaları turları Kuzey ve Güney yunan adaları olarak iki bölgeye ayrılırlar. Kuzey yunan adalarına Bodrum'dan başlayarak sırasıyla Kos, Leros, Patmos, Lipsi, Kalymnos, Karaincir ve Bodrum ya da Güney yunan adalarına Bodrum'dan başlayarak sırasıyla Kos, Gyali adası, Simi, Rodos, Datça, Palamutbükü, Knidos, Poyraz limanı ve Bodrum olarak mavi yolcuğunuzu yaşayabilirsiniz.  

Şirketimiz bünyesinde bulunan Ekonomik Yat Kiralama, Lüks Yat Kiralama, Yelkenli Yat Kiralama, Trawler Yat Kiralama ve Vip Yat Kiralama seçenekleri sayesinde bütçenize ve grubunuza uygun sahibinden yat kiralama ile Bodrum'da hayalinizdeki yatı seçtikten sonra yat kiralama şartlarına bakabilir, dilediğiniz yatı Maviturburada ayrıcalığı ile rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap