Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Ekonomik Gulet Kiralama Fiyatları

Ekonomik Gulet Kiralama Fiyatları

Yat ve tekne kiralama sezonunun hız kesmeden devam ettiği bu günlerde Ege ve Akdeniz sularında serinlemek, ardından 12 Adalar’ın doğal güzelliklerine doğru keşfe çıkmak, akşam olduğunda ise konakladığınız teknede en güzel Akdeniz ve Ege lezzetlerini tatmak, ne kadar da güzel olurdu değil mi?

Hemen ekonomik gulet kiralama fiyatlarından birini değerlendirerek, yukarıda bahsettiklerimizi bir hayal olmaktan çıkarabilir; sevdiklerinizle, arkadaş gurubunuzla ya da tek başınıza keyifli bir mavi yolculuğa koyulabilirsiniz.

Bodrum, Marmaris, Bozburun, Fethiye ve Göcek açıklarında gürültüden ve kalabalık kent yaşamından oldukça uzakta huzurlu, dingin bir ortamda kendinizle bol bol vakit geçirebilirsiniz.

Ekonomik Gulet Kiralama Fiyatları Nasıl?

Gulet çeşitleri içerisinde en uygun fiyatlı olan Ekonomik/Standart guletler; lüks ve delüx guletler kadar donanımlı olmasa da yolculuk esnasında hemen hemen tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde donatılıyor. Standart guletlerin büyük bir bölümünde bunaltıcı sıcaklarda kurtarıcınız olan klima ve duş kabini bulunuyor. Yani standart guletlerinin; pansiyon ve butik otel tarzında donatıldığını söyleyebiliriz.

Ekonomik gulet kiralama fiyatlarını değerlendirerek;  150/200 TL gibi düşük bir bütçe ile bir gün boyunca standart bir gulet kabininde konaklayabilirsiniz. En lezzetli kahvaltılıklar ve akşam yemeği eşliğinde gönlünüzce denize dalabilir; teknedeki diğer misafirlerle yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Dilerseniz bir grup halinde gulet kiralayabilir; kişi başına ödemeniz gereken miktarı bir nebze de olsa düşürebilirsiniz.

Ekonomik gulet kiralama fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız; tatilinizi Ağustos, Eylül dönemine kadar ertelememenizi de öneriyoruz. Aksi halde en az 2 katına kadar yükselen gulet kiralama fiyatları ile karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap