Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Hırvatistan Lüks Gulet Kiralama hakkında

Lüks gulet kiralama fiyatları Hırvatistan'da tatil yapmayı planlayanlar için önemli bir konudur. Gulet kiralama seçenekleri, fiyatları, sezonlara göre değişen avantajlar ve daha fazlasını içeren kapsamlı bir rehber sunacağım. Hırvatistan'ın muhteşem koylarında lüks bir tatil için nelere dikkat etmeniz gerektiğini adım adım ele alacağım.

Hırvatistan ve Adriyatik adalarını keşfetmek için haftalık özel bir gulet kiralamanın keyfini yaşamaya hazır mısınız? Bu makalede, bu benzersiz deneyimin detaylarını ve rotalarını keşfedeceğiz. Hadi başlayalım! Hırvatistan'ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek için en ideal yol, Adriyatik Denizi'nde seyahat etmek ve gizli koylara demir atmak olabilir. Gulet kiralayarak bu muhteşem deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hırvatistan'ın muhteşem koylarında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için split veya dubrovnikten başlayan gulet turlarımızı keşfetmeye hazır mısınız? Korcula adası, Hvar adası, Miljet adası, Vis adası gibi benzersiz rotalarımızla unutulmaz bir deniz macerası sizi bekliyor. 

Özel gulet kiralama konusunda Gulet Broker Yatcılık ekibimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya 7/24 hazır olacağız, Hırvatistanda 18 metreden 50 metreye kadar guletlerimiz mevcut olup 2 kamadan 19 kamaraya kadar gulet bulabilirsiniz, sizlerin istediğiniz konfora ve bütçeye göre kezinlikle bir gulet yat sizin için hırvatistanda olacaktır.

Bir Gulet’te  Personel sayısı, Servis hizmet ve yeme içme hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum, Gulet boyuna ve kamara sayısına göre 3 personelden bazı lüks ve büyük gulet yatlarda 7 tane personel olabiliyor ve Gulet yatlarımızda sabah kahvaltısı ve öğle yemeği standart hizmetimiz fakat bazı misafirlerimiz full board servisi de almak istediğinde yardımcı oluyoruz, iceçek konusunda ise guletimizin bar’rından faydalanabilirsiniz isterseniz haftalık içecek paket fiyatı alabilirsiniz.

Su sporları hizmeti hemen hemen bütün guletlerimizde mevcut ve faydalanabilirsiniz.

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap