Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk

Özellikle son yıllarda en çok  yerli ve yabancı turistlerin favori tatil planları arasında yer almayı başaran mavi yolculuk ve gulet kiralama; Ege ve Akdeniz sularında gerçekleşen fantastik bir gulet gezisini tanımlamak amacıyla kullanılan bir kelime! Lakin mavi yolculuk kelimesi sandığınızdan çok daha fazla anlam ifade ediyor.

Ege ve Akdeniz’in koy, körfez ve adalarının serinletici sularında yüzmenin de ötesinde bir tatili içeren mavi yolculuk; geziniz sırasında rotanızda yer alan ada, antik kent, tarihi bina vb. oldukça önemli olan mekanlara doğru düzenlenen çok yönlü ve bol aktiviteli bir seyahati kapsıyor.

En genel tanımıyla mavi yolculuk ve gulet ; Egeli ya da Akdenizli tekne ustaları tarafından büyük bir işçilik sonrasında özel olarak imal edilen guletler boyları 14 metre ile 50 metreye kadar olup 3 kamara ile 14 kamaralı lüks ve ekonomik olamak üzere her türlü konfora sahip personel olarak kaptan, ahcı hostes veya gemicisı olan sizlere unutamayacağınız tatil imkanı sunan deniz seyahatidir.

Bu seyahat esnasında guletteki kabinlerde konaklayabilirsıniz yukarıda da belirtiğimiz gibi guletlerimizde her türlü konfor mevcuttur, bütün kamarlarda wc duş klima tercihe göre daha lüks büyük kamaraları olan jakuzili guletler ile de mavi yolculuk yapabilirsiniz.Ege ve Akdeniz’in kaptanınız ya da sizin isteğiniz doğrultusunda kaptan tarafından seçilen en güzel koy, körfez ve diğer doğal güzelliklerine uğrayabilirsiniz.

Yeme, içme, barınma ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabileceğiniz  mavi yolculuk esnasında  6-28 ya da daha fazla kişilik arkadaş ya da aile gurubunuzla guletin tamamını ya da sadece kendinize özel bir kabin kiralayabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’in el değmemiş güzelliklerini keşfetmek, doğanın sesine kulak vermek için daha fazla beklemeyin; oldukça ekonomik olan gulet mavi yolculuk kiralama fiyatlarını kaçırmayın!

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap