Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne Kiralama

Son yılların en gözde turizm alternatifleri arasında kabul edilen, dünyanın yanı sıra ülkemizde de hızla yayılmaya devam eden tekne kiralama aktivitesinin sizler de bir parçası olmak istemez miydiniz?

Standart guletler, lüks guletler; motor yatlar, yelkenli tekneler ve çok daha fazlası; tekne kiralama kapsamında deniz, güneş ve gezi tutkunlarına mükemmel bir mavi yolculuk deneyimi vaat ediyor. Maviturburada.com olarak bizler de size maksimum seviyede ilgi, alaka ve memnuniyet vaat ediyoruz.

Oldukça uygun fiyatlardan başlayan tekne kiralama seçenekleri; büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralamanıza olanak tanıyor; misafirlerine konforu, lüksü, adrenalini, eğlencesi bol bir tatil yaşama fırsatı tanıyor. Tekne kiralama fiyatları teknenin büyüklüğüne, lüksüne göre artış gösterebiliyor. Bütçenizi sarsmamak adına tekne kiralama işleminizi son aylara bırakmamanızı tavsiye ederiz.

Neden Tekne Kiralamalıyım?

Tekne keyfini daha önce yaşamayan biriyseniz; bir yelkenli ile denize açılmanın ne demek olduğunu henüz tatmadıysanız; bizi anlamanız biraz zor olabilir. Anlatsak bile yaşamadan o keyfe varamazsınız. Biz; yine de tekne kiraladığınızda sizi neler beklediğinden biraz bahsetmek istiyoruz!

  • Lüks bir tekne kiraladığınızda Bodrum, Fethiye, Marmaris gibi turizm beldelerini bir de mavi yolculuk kapsamında ziyaret edebiliyorsunuz. Uçsuz bucaksız Ege ya da Akdeniz açıklarında gözlerden uzaklarda denize dalabiliyor; ardından da teknenizde rahat yastıklarda güneşlenebiliyorsunuz.
  • Evlilik, doğum günü, mezuniyet vb. özel günlerde Boğaz karşısında mavinin eşliğinde bir parti hayal edin! Tekne kiralama kapsamında bu özel günü daha da anlamlı bir hale getirebiliyorsunuz.
  • Rotanızda yer alan şehrin tarihi yapılarını, doğal güzelliklerini görmek istediğinizde limana demir attırabiliyor; rafting, doğa yürüyüşü vb. tekne turu kapsamındaki aktivitelere katılarak, adrenaline doyabiliyorsunuz.

Sizler de daha fazla beklemeden; bütçenize hitap eden bir tekne kiralama şansından yararlanın; bu olağanüstü dünyaya ilk adımınızı atın!

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap