Müsait Mavi Tur Burada Asistanı: +90 (506) 020 45 48
Hızlı iletişim : info@maviturburada.com

Türkiyeyi Gulet ile Kesfedin

Türkiye'yi büyük bir farkla keşfetmeye ne dersiniz? Unutulmaz ve rüya gibi bir tatil için mükemmel bir kombinasyon olan gulet olarak da bilinen güzel, yerel olarak hazırlanmış motor yelkenli yatını kiralayarak eşsiz bir perspektiften ülkemizin yeni bir bölgesini keşfedin. Türkiye, mükemmel bir tatil için dilediğiniz her şeyi sunan muhteşem bir tatil yeridir. Harika hava, çok zengin bir kültür ve tarih, olağanüstü doğa ve manzara, tarihi mekanların zenginliği, lezzetli lezzetli yemekler, büyük alışveriş merkezlerinde muhteşem alışveriş fırsatı ve ilgililer için hareketli bir gece hayatı. Guleti harika bir doğa ve deniz manzarası olan onlarca koydan birine çekip sevdiğimiz yeşil ve mavinin keyfini çıkarmak için harika bir fırsat.

Ülkemizde Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek, Bozburun gibi şehirlerde harika ve donanımlı marinalar bulunmaktadır. Ayrıca guletlerin mürettebat ekipleri de her geçen gün işlerinde daha da profesyonel olmaktadırlar. Ülkemizin gulet tatili konusunda popülerleşmeye başladığı son yıllarda bu konuda çalışan ekipler kendini oldukça geliştirmişlerdir ve her tatilci guletlerimizden güleryüz ve memnuniyetle ayrılmaktadır.

Guletlerimiz, 5 yıldızlı otel konforuna, hizmetine ve teknolojisine sahiptir. Bunun yanı sıra guletlerimizde otelden farklı olarak sizin istekleriniz ön plandadır. Örneğin dilerseniz yeni tatlar denemeye açık olup şeflerimizin size sunduğu güzel yiyecekleri denersiniz, dilerseniz ne yemek istediğinizi kendiniz önceden belirler ve onları yersiniz. Yüzlerce gulet seçeneğimiz arasında sizin standartlarınıza ve isteklerinize uygun olanı seçeceğiniz için de zaten etrafınızda eksik göreceğiniz bir şey olmayacaktır.

Klasik bir gulet üzerinde muhteşem bir yat turu tatilinin tadını çıkarırken güzel Türkiye'yi keşfedin.

Daha fazla bilgi edinmek ve ihtiyaçlarınıza uygun guletler için fiyat teklifi almak için lütfen size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak deneyimli danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

Whatsapp'dan yaz

Giriş Yap